Новини    23 листопада 2022 20:32

Продовольча компанія Cargill призначила нового гендиректора

Новий СЕО змінить на посаді Дейва Макленнана

Новопризначеним СЕО стане “ветеран компанії” Брайан Сайкс, котрий пропрацював у Cargill понад 30 років, інформує Reuters.

Сайкс обійме посаду нового президента та головного виконавчого директора Cargill з 1 січня. Новий СЕО змінить на посаді Дейва Макленнана, який був генеральним директором та головою правління компанії з 2013 року.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Відтепер Макленнан виконуватиме роль виконавчого голови ради директорів Cargill і стратегічного радника Сайкса. Він також забезпечуватиме плавну зміну керівництва.

Наразі Брайан Сайкс є головним операційним директором Cargill. Він стане десятим генеральним директором компанії за понад 150 років її існування. Сайкс обіймав керівні посади в Сполучених Штатах, Канаді та Європі.

Довідка. Cargill — одна з найбільших глобальних агропромислових і торговельних компаній. Займається виробництвом і продажем зерна, олії, цукру, какао, м’яса, біопалива. Оперує у 70 країнах, веде торгівлю у 125 країнах світу. У бізнесах компанії працюють 155 тис. працівників.

В Україні компанія веде бізнес з 1993 року. Займається виробництвом та торгівлею зерновими та олійними, переробкою насіння соняшника та сої, випускає та продає корми для тварин. Володіє олійноекстракційним заводом у Каховці (Херсонська область), комбікормовим заводом у Львівській області, елеваторами у Дніпропетровській та Кіровоградській областях. Є інвестором зернового термінала Neptune у морському порту “Південний” річною потужністю 5 млн тонн.

Як заявив керівник компанії на полях Всесвітнього економічного форуму в Давосі у січні 2020 року, Cargill інвестувала в Україну понад $500 млн.

Нагадаємо, міжнародний сировинний трейдер Cargill за підсумками 2022 фінансового року (1 червня 2021 — 31 травня 2022) збільшив чистий прибуток порівняно з попереднім фінансовим роком на 35% — до $6,68 млрд. Про це свідчить річна звітність компанії, повідомляє “Порти України” з посиланням на Bloomberg.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...