Новини / Логістика     22 березня 2022 11:23

Найбільша у світі контейнерна компанія Maersk припиняє діяльність у Росії

Найбільша в світі контернерна компанія Maersk продає свої активи у Росії

Компанія Maersk (Данія) планує продати свої активи в країні-агресорі, оскільки повністю припиняє діяльність у Росії.

Про це повідомляється в листі компанії, копію якого опублікував український підприємець Денис Довгополий.

“Виконання нормативних документів та обмежувальних заходів, введених урядами іноземних країн щодо РФ, а також очікувана економічна турбулентність в економіці країни не дозволяють нам продовжувати свою діяльність у Росії”, – йдеться у листі компанії.

Maersk зупинено приймання нових замовлень в обидві сторони, як до Росії так із Росії, зокрема йдеться про трансконтинентальні залізничні, океанські та авіаційні сервіси.

У Maersk зазначили, що буде зроблено усе можливе для доправлення вантажу до місця прибуття, для клієнтів, чиї вантажі перебувають у процесі доставлення.

Флот компанії складається з 786 суден, їм належить понад 70 контейнерних терміналів у всьому світі. Офіси Maersk в Росії розташовані у Санкт-Петербурзі, Новоросійську, Калінінграді та Владивостоку. Данська компанія налічує близько 500 робочих місць у Росії.

Maersk володіє 31% російського портового оператора Global Ports, що керує двома терміналами у Фінляндії та шістьма у Росії. Серед акціонерів Global Ports також є російська державна атомна компанія “Росатом” та російський бізнесмен Сергій Шискарьов.

A.P. Moller-Maersk Group — данська компанія, що проводить діяльність у багатьох галузях економіки, насамперед транспорті та енергетиці. Відома під назвою Maersk. Компанія має штаб-квартиру у Копенгагені і представлена дочірніми підприємствами та офісами у більш ніж 135 країнах світу. Загалом Maersk налічує близько 89 тис. працівників.У списку Forbes Global 2000 за 2015 рік компанія займає 148 місце.

Раніше повідомлялося, що Maersk призупиняє всі контейнерні перевезення в РФ.

Ліана Мелковська

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також