Новини / Логістика     17 листопада 2022 18:43

Вже до січня новий термінал “Нібулону” в Ізмаїлі готується до відвантажень

Найближчим часом термінал вийде на обсяги перевалки у 200–300 тис. тонн зерна щомісяця

Одне з найбільших аграрних підприємств країни ТОВ СП “Нібулон” вже запланував відвантаження агропродукції до середини зими. Обсяги збільшаться завдяки нещодавно побудованому терміналу в Ізмаїлі.

“Планувати роботу через “зерновий” коридор неможливо. В українські порти щоденно заходять 10–12 суден. До того ж, там стоїть черга з середини жовтня і за це треба платити”, – зазначив керівник компанії Андрій Вадатурський в інтервʼю ЕП.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter

Новий термінал в Ізмаїлі дав компанії можливість вже запланувати торговельну діяльність на листопад, грудень і навіть січень.

Найближчим часом термінал вийде на обсяги перевалки у 200–300 тис. тонн зерна щомісяця.

Раніше повідомлялось, що після повного завершення будівництва термінал СП “НІБУЛОН” в Ізмаїлі постачатиме на європейський ринок до 300 тисяч тонн зерна на місяць. Про це розповів генеральний директор “НІБУЛОН” Андрій Вадатурський на бізнес-форумі у Берліні 24 жовтня

Довідка. Нібулон – один із найбільших українських виробників та експортерів сільськогосподарської продукції. До складу підприємства входять 22 виробничі філії (виробництво сільгосппродукції на 82,5 тис. га орендованих земель), 19 елеваторних комплексів і перевантажувальних терміналів із загальним обсягом одноразового зберігання 1,77 млн т, суднобудівно-судноремонтний завод і судноплавна компанія.

Нагадаємо, у ТОВ СП “НІБУЛОНі” призначили міжнародну консультативну раду для формування стратегії наступного етапу розвитку компанії. Команда із трьох міжнародних експертів має десятки років досвіду роботи на товарних ринках, у банківській, фінансовій сферах та у менеджменті в Україні та за кордоном.

На елеваторах ТОВ СП “НІБУЛОН” для сушіння зерна використовується виключно газ. У компанії зазначили, що на сьогодні ринкова ціна на газ на 55-65% вища ніж влітку, та на 35-45% вища ніж у жовтні минулого року.

“Нібулон”, генеральний директор якого Олексій Вадатурський загинув під час ворожого ракетного удару по Миколаєву, надав свої баржі на початку широкомасштабного вторгнення, щоб зупинити можливий російський вхід у води міста.

Landlord повідомляв, що KMZ Industries запускає в експлуатацію першу чергу елеватора в Харківській області.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також