Про це повідомляє EastFruit.
До цього часу у Швейцарії для обприскування полів використовували гелікоптери. Перевага застосування дронів полягає в тому, що вони літають на меншій висоті, ніж гелікоптери, що зумовлює менший ризик зносу потоком повітря частини робочої рідини і потрапляння засобу на сусідні, нецільові ділянки.
Читайте: Глобальний ринок: чому падають ціни на зернові
Заявку на дозвіл застосування дронів для внесення ЗЗР у Швейцарії подала компанія Agrofly. Попри очевидні переваги безпілотників у цій сфері, проект викликав низку заперечень у держчиновників із Федеральної служби охорони середовища (BAFU) і Федеральної служби цивільної авіації (BAZL).
Особливості застосування дронів у сільському господарстві
- Управління частково автоматизовано і ведеться віддалено, не піддаючи оператора ризику.
- Висота польоту підтримується автоматично, що забезпечує більшу точність обробки. (Для точного застосування дрони повинні літати по заданому маршруту з максимальним допустимим відхиленням від курсу 50 см.)
- Дрони повинні відповідати вимогам, висунутим службою цивільної авіації. Для кожного типу дронів встановлений максимально допустимий знос крапель робочої рідини, щоб мінімізувати негативний вплив на навколишнє середовище.
- У перспективі, як і звичайні машини для застосування ЗЗР, кожні три роки дрони повинні будуть проходити техогляд.
Landlord раніше повідомляв про те, які безпілотники найчастіше використовують агрохолдинги в Україні.
Підписуйся на наш Telegram. Стеж за новинами у зручному форматі!