Новини    17 листопада 2023 13:49

Вінницькі селекціонери об’єднають овочівників України за допомогою патріотичної кукурудзи

Мета селекціонера — оживити місцеві громади, адже продовольча безпека йде одразу за фізичною безпекою людини і має велике значення.

Автор сорту цукрової кукурудзи Бордо Михайло Нагорняк започаткував унікальну ініціативу – планує об’їхати всю Україну із важливою метою. Селекціонер планує, аби українську синьо-жовту суперсолодку кукурудзу вирощували від Закарпаття до Луганська, від Криму з Одесою – до Волині та Чернігова, пише SEEDS.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Поїздки та зустрічі з овочевими активістами всієї України селекціонер планує здійснити особисто починаючи з жовтня 2023-го, і до літа 2024 року.

Михайло Нагорняк, та його стартап-компанія МНАГОР створили першу в Європі кукурудзу із фіолетовими суперсолодкими зернами. З часом цей сорт почали називати Український Біколор, адже він має на качані сині та жовті кольори.

За досить короткий час сорт української цукрової кукурудзи Бордо вже став сенсацією, – про нього пишуть відомі ЗМІ, знімають сюжети різні телеканали та роблять передачі на радіо.

Мета моєї місії, – це оживити місцеві громади, адже продовольча безпека йде одразу за фізичною безпекою людини і має велике значення. Свою просвітницьку місію я розпочав із Коломиї, колиски Прикарпаття, батьківщини Баноша, – нашої національної страви із кукурудзи. Синьо-жовті кольори, – це наша ідентифікація українців. Кукурудза росте по всій Україні, а Банош, — це наша національна страва, як і різноманітні кулеші з кукурудзи, мамалига, тощо. Ми всі хочемо, щоб наші місцеві громади були сильними, щоб люди перестали їздити на заробітки за кордон, а мали роботу та ставали заможними в себе вдома. Наша суперсолодка “патріотична” кукурудза, сподіваюсь, сприятиме як розвитку рослинництва, так і тваринництва, з виробництвом сиру та різноманітними молочними продуктами. Крім цього вона допоможе популяризації українських регіональних брендів, крафтових виробництв, розвитку зеленого туризму в селах та містечках, і, зрештою, надасть поштовх для проведення регіональних ярмарків та фестивалів місцевих виробників, – зазначив Нагорняк.

Зокрема у Коломиї компанія попередньо домовилася з місцевим консервним заводом “Консерваторія” започаткувати демоділянку, де ростимуть всі гібриди кукурудзи вінницьких селекціонерів.

Теплі прийоми місцевими громадами надихають, не встиг виїхати із Коломиї до етеру в Чернівцях, а вже отримав запрошення до Луцька, Калуша, Чигирина та Білої Церкви.

Вже з впевненістю можна сказати, що сьогодні наша синьо-жовта кукурудза набирає популярності не тільки в Україні, вже пішли замовлення з багатьох країн світу. Бордо (Український Біколор) F1 зацікавились в Центральній Азії, а саме Узбекистані, Таджикистаі та Казахстані. Також є чималий інтерес до української “патріотичної” кукурудзи серед Європейських країн, – Польща, Німеччина та Великобританія вже чекають насіння на весну, – пояснив вінницький селекціонер.

Офіційно компанія жодного пакетика насіння не буде експортувати за межі України. Цим хоче показати, що можуть бути цікаві іноземцям українськими інноваціями та продуктами.

Якщо хочуть, хай їдуть до України на фестивалі. Хай куштують наші смаколики наш банош, нашу овочеву суперсолодку фіолетову кукурудзу. Кожен такий турист привезе долари, євро, центи, песо, злоті, крони чи франки… І кожна грошова одиниця, яку туристи везуть до нас, – це вклад в українську економіку, – переконаний Нагорняк.

На його думку, було б непогано, щоб туристи, приїхавши до України, змогли тільки тут скуштувати унікальну антоціанову суперсолодку кукурудзу з фруктовими смаками, якої немає ніде у світі.

Саме задля цього вінницький селекціонер і започаткував свій всеукраїнський тур, мета якого не тільки популяризація нового сорту Бордо, а й єднання українських фермерів-овочівників задля спільної мети.

Я запланував роздати понад півтисячі пакетів насіння «патріотичної» солодкої кукурудзи не тільки фермерам, а й всім бажаючим: переміщеним особам, активістам громад, консервним підприємством та переробним компаніям. Разом ми спробуємо не тільки розповсюдити наш Український Біколор, а й напрацювати процес вакуумування, замороження, консервації. Це буде свого роду продуктова експансія! Це і розвиток брендингу, і популяризація українського, і туристична привабливість. Разом ми зможемо створити новий овочевий бренд України – першу в світі синьо-жовту антоціанову корисну кукурудзу з українською пропискою! – заявив селекціонер.

Ц його планах експортувати не насіння кукурудзи Українського Біколору, а вже готову інноваційну українську продукцію у свіжому, охолодженому чи замороженому вигляді до будь-якої країни світу. Обов’язковим елементом стане вказівка на країну походження нової кукурудзи – Україна.

Нагорняк наголошує, що усі мають знати, що це унікальна українська розробка – це український бренд і ця жовто-блакитна кукурудза має вирощуватися по всій Україні.

Тому я запрошую до співпраці всіх, хто зможе гарно виростити, охолодити, запакувати та холодильними рефрижераторами постачати нашу патріотичну кукурудзу по всьому світу. Це буде початок експансії української синьо-жовтої овочевої цукрової кукурудзи по всьому світу. Зі мною працює команда консультантів, та за кожен регіон України відповідає конкретний консультант, – додає Михайло Нагорняк.

Читайте також: Які сорти кукурудзи приносять надприбутки аграріям – пояснюють експерти

Довідка. Сорт цукрової кукурудзи Бордо (Український Біколор) F1 – інноваційний гібрид, із фіолетовими зернами, якого немає ніде в Європі чи навіть світі, крім України. така цукрова кукурудза належить до суперсолодкого sh2-типу, тому має найкращий смак, схожий на смак найпопулярнішої цукрової кукурудзи що є на ринку: Фіона, Мармурова, Джамала та інших новинок компанії нового гляссе-типу із фруктовим смаком.

Користь фіолетової цукрової кукурудзи:

  • Антоціани, які надають кукурудзі фіолетовий колір, є потужними антиоксидантами. Вони допомагають захистити організм від пошкоджень, викликаних вільними радикалами.
  • Антоціани допомагають знизити рівень холестерину в крові, а також підвищити еластичність судин. Це може сприяти зниженню ризику розвитку серцево-судинних захворювань.
  • Є дослідження, що антоціани мають властивості зниження ризику розвитку раку. Вони можуть допомогти придушити ріст і поширення ракових клітин.
  • Антоціани можуть допомогти захистити очі від пошкоджень, викликаних ультрафіолетовим випромінюванням. Антоціани можуть допомогти зміцнити імунну систему. Вони можуть допомогти організму боротися з інфекціями.

Фіолетова цукрова кукурудза є цінним джерелом антиоксидантів і інших корисних для здоров’я речовин. Вона може бути включена в здоровий раціон.

Зауважимо, раніше українська компанія “Мнагор” заснована ще у 2006 році та професійно  займається селекцією й виробництвом власного посівного матеріалу елітної цукрової кукурудзи. У тісній співпраці з фермерами компанія визначила основні вимоги до гібридів: по-перше, це ранній урожай, по-друге, правильно сплановане конвеєрне виробництво, по-третє, швидка реалізація продукції, адже прибуток буде тоді, коли вигідно проданий весь урожай.

Нагадаємо, нещодавно українські селекціонери представили новий сорт “патріотичної кукурудзи”.

Близько 500 нових сортів черешні створили за минулі 30 років. Більш як 100 видів ягоди розробили українські селекціонери.

У 2022 році багато господарств вчасно зорієнтувалися та змінили гібридний склад кукурудзи на ранню групу стиглості, тож цього року тенденція зберігається.

Нині українські селекціонери зробили величезний крок уперед, створивши цукрову кукурудзу, яка має різні фруктово-ягідні смаки.

Фермери назвали найврожайніший гібрид кукурудзи.

Згідно з дослідженням Університету штату Мічиган, кількість токсинів, які виробляє грибок у кукурудзі, зросте протягом наступних кількох років через глобальне потепління.

Сполучені Штати прагнуть розправитися з екологічними злочинцями, які стоять за стрімким вирубуванням лісів у бразильській Амазонії, використовуючи такі покарання, як санкції Магнітського, щоб більш агресивно боротися зі зміною клімату, повідомили американські джерела та офіційні особи.

Міжнародне агентство з атомної енергії та Продовольча та сільськогосподарська організація Об’єднаних Націй (ФАО) запустили насіння в космос, оскільки спільно активізують свої зусилля з вирощування нових культур, здатних адаптуватися до руйнівних змін клімату тут, на Землі. Про це повідомляє пресслужба МАГАТЕ.

Уряд Японії та Японське агентство міжнародного співробітництва (JICA) забезпечать фермерів Харківщини насінням соняшнику та кукурудзи для весняної посівної.

ФАО розпочинає реєстрацію на отримання насіння кукурудзи та соняшника для підтримки агровиробників з прифронтових областей.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...