Новини / Трейдинг     11 лютого 2021 11:01

Ведмежий звіт USDA спровокував зниження світових цін на пшеницю

На біржах по обидва боки намагаються закрити довгі позиції. Трейдери розглядають динаміку як технічну корекцію цін після сильного зростання

Відверто ведмежий лютневий звіт USDA спровокував зниження цін на пшеницю на глобальному ринку. Вчора на біржах фонди фіксували прибуток і намагалися закрити довгі позиції. Про це повідомляє компанія Agritel.

Динаміка до зниження цін розглядається трейдерами як технічна корекція після сильного зростання з початку року і всі прогнози наразі базуються на помірному зниженні цін у найближчому періоді.

Так, на біржах США вчора котирування березневих ф’ючерсів на тверду пшеницю просіли на $2,2-3,21 за 1 тонну і склали $230-233 за 1 тонну, а ціни аналогічних ф’ючерсів м’якої пшениці впали на $2,3 за тонну – до $238,46 за 1 тонну.

На паризькій біржі MATIF спостерігалась така сама тенденція – березневі котирування борошномельної пшениці знизились на 2,25 євро за 1 тонну і склали 221,5 євро за тонну (або $268,43 за 1 тонну).

ЧитайтеРинок сої: зростання експорту і скорочення кінцевих запасів

Втім, вказана динаміка розглядається європейськими біржевими аналітиками, як певна пауза і невдовзі ціни стабілізуються або повернуться до зростання. Річ у тім, що просідання котирувань викликало пожвавлення попиту на пшеницю і вчора офіс FranceAgriMer міністерства сільського господарства Франції у своєму щомісячному звіті підвищив оцінки експорту французької пшениці за межі ЄС до 7,45 млн тонн (у порівнянні з 7,27 млн ​​т в минулому місяці). Крім того, зниження цін зробило продуктивними два тендери на пшеницю – Японія закрила позицію з закупівлі 86 тис тонн продовольчої пшениці з США та Канади, а, також, 60 тис тонн продовольчої пшениці закупила Йорданія (походження не вказується).

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те, що Франція у 2021 році планує значно скоротити площі під ярими культурами.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також