Новини / Логістика     23 травня 2023 17:44

В УЗ планують завершити проєкт будівництва євроколії між Польщею та Львовом до кінця року

Реалізація проєкту надасть змогу організувати сполучення євроколією зі Львова до Кракова, Праги та Відня

До кінця 2023 року АТ “Укрзалізниця” має завершити проєктування будівництва 1435-мм колії (євроколії) від державного кордону з Польщею до Львова на ділянці Мостиська-Скнилів, зазначив голова правління УЗ Євген Лященко, передає “Економічна правда”.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

За його словами, планується завершити розробку проєктної документації будівництва колії завширшки 1435 мм (євроколії) від державного кордону з Польщею до Львова. Мовиться про будівництво ділянки Мостиська-Скнилів.

Нині вже маємо техніко-економічне обґрунтування. Плануємо завершити проєктування будівництва у 2023 році, – повідомив Лященко.

Реалізація проєкту надасть змогу організувати сполучення євроколією зі Львова до Кракова, Праги та Відня.

Довідка. Будівництво євроколії від станції Скнилів на околиці Львова до державного кордону з Польщею – станції Мостиська – дасть можливість збільшити пасажиропотік у цьому напрямку. За рік пасажирів може побільшати до 634 тис. Щодня курсуватимуть три поїзди.

Нагадаємо, у межах міжнародної виставки Transport logistic 2023 у Мюнхені делегація АТ  “Укрзалізниця” підписала меморандум про взаєморозуміння та співробітництво з німецькою логістичною компанією Global asset and logistics company (VTG GmbH) та провела низку зустрічей з представниками європейських компаній, які працюють на ринку залізничних перевезень.

В АТ “Укрзалізниця” оприлюднили ставки плати за використання власних вагонів філії у травні.

Попри низьку активність торгівлі в напрямку Європи, відновилась активність поставки в українські глибоководні порти. Тому попит на автомобільні перевезення стабільний, навіть дещо зріс у порівнянні з минулим тижнем. Водночас вартість логістики зросла на 5-10€/т в різних напрямках.

Водночас трейдери змушені закладати все більше витрат на простій суден (до 30 днів) у ціну, що вбиває економіку для виробника.

Лише 6 930 з 56 440 вагоновідправок послуг користування зерновозами АТ “Укрзалізниця”, виставлених на аукціони через “Прозорро.Продажі”, були успішними у січні 2023 року. При цьому торги проводилися як у форматі голландських аукціонів (на пониження ціни), так і англійських аукціонів (на підвищення ціни).

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також