Новини / Технології     25 грудня 2022 18:33

Компанія Case IH представила прототип нового електричного трактора

Водночас про комерціалізацію цих рішень оголосять згодом

На початку грудня 2022 року на заході CNH Industrial Tech Days у Феніксі, штат Арізона (США), компанія Case IH представила визначні інновації в портфоліо технологій, що розвивається. Зокрема мовилось про рішення автономності та автоматизації, а також анонсували прототип нового електричного трактора. Про це йдеться у повідомленні офіційного дилера Case IH, передає agroportal.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter

  • Рішення для безпілотного обробітку ґрунту — Case IH створює на основі своїх тракторів і ґрунтообробних платформ Raven Autonomy™. Технологія Raven Autonomy має вдосконалену систему сприйняття та сенсорів. Крім того, це рішення для обробітку ґрунту без водія використовує систему автоматизації обробітку ґрунту AFS Soil Command™ для максимального агротехнічного контролю та керування машиною. Вона надає рекомендації щодо обробки ґрунту для конкретної ділянки, щоб забезпечити правильну практику обробки ґрунту для кожного дюйма ґрунту. Результатом є підвищена продуктивність зі стабільною агрономічною продуктивністю та більшим обсягом даних.
  • Рішення для підтримки оператора під час збирання — Case IH підвищує продуктивність за допомогою рішення для допомоги оператору під час збирання врожаю, яке синхронізує функції комбайна і трактора. Завдяки технології Raven Autonomy ця комбінація технологій дозволяє фермеру координувати шлях і швидкість трактора під час операції “розвантаження на ходу”, одночасно зберігаючи ідеальну синхронізацію трактора з комбайном під час розвантаження. Переваги фермерів включають більш ефективні операції, автоматизовані процеси, що зменшують потребу в кваліфікованій робочій силі, менше втоми та менше розсипаного зерна.
  • CNH Industrial також представила прототип електричного трактора, який буде представлений моделлю Case IH у комерційних цілях. Це рішення для сільського господарства з нульовими викидами та автономними функціями є результатом співпраці зі  стратегічним партнером — електрифікованим новатором сільського господарства Monarch Tractor.

Читайте також: Як обрати мінітрактор для сільськогосподарської діяльності.

Водночас про комерціалізацію цих рішень оголосять згодом.

Case IH продовжує поєднувати найкращу в світі техніку з провідною в галузі передовою технологією, що виконує обіцянку нашого бренду — полегшити життя фермерів, зробити їх продуктивнішими та допомогти їм процвітати у своїй місії — прогодувати населення, яке постійно зростає, зазначив Скотт Харріс, президент бренду Case IH.

Нагадаємо, компанія New Holland вже давно відстоює альтернативні види пального як майбутнє сільського господарства, розробивши 2006 року свою стратегію “Лідер чистої енергії”. Відтоді бренд накопичив величезний досвід і знання в цій галузі, розробляючи концепції, прототипи та комерційний трактор, що працює на природному газі: New Holland T6 Methane Power. Сьогодні бренд робить наступний крок на шляху до чистої енергії з передсерійним прототипом трактора T7 Methane Power LNG, що працює на зрідженому природному газі (ЗПГ).

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також