Новини / Техніка     25 березня 2023 15:08

“Астарта” купила пʼять дощувальних машин українського виробника


На полях підприємства “Полтавазернопродукт”, яке входить до складу агрохолдингу “Астарта-Київ”, український виробник зрошувального обладнання Variant Irrigation завершує монтаж 5 дощувальних машин.

Про це повідомляє пресслужба Variant Irrigation.

Таким чином компанія планує розширити поливні площі майже вдвічі.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter

“Для реалізації проєкту шукали вітчизняний якісний продукт. Моніторили ринок, вивчали досвід інших компаній, відвідували дні поля. Свій вибір зупинили саме на Variant Irrigation, бо всі наші основні вимоги, можливості і побажання були враховані”, — розповіла генеральна директорка підприємства “Полтавазернопродукт” Наталія Гомон.

Агрохолдинг придбав 4 фронтальних машини і 1 кругову. Це необхідно, щоб максимально охопити поливом заплановану площу.

“Будемо вирощувати на поливі гібридну кукурудзу, цукрові буряки і сою, як культуру для просторової ізоляції. Плануємо отримати з гектара по 100 т цукрових буряків і по 3 т насіннєвої кукурудзи”, — додала Гомон.

Читайте також: “Астарта” має намір збільшити площі під посів гірчиці

Довідка. “Астарта” — вертикально інтегрований агропромисловий холдинг, який здійснює діяльність у Полтавській, Вінницькій, Хмельницькій, Тернопільській, Житомирській, Чернігівській, Черкаській і Харківській областях. До складу холдингу входять цукрові заводи, агрогосподарства із земельним банком близько 250 тис. га і молочні ферми. 7 високотехнологічних елеваторних комплексів компанії розташовані у Полтавській, Хмельницькій та Вінницькій областях. Загальна потужність зберігання 562 тис. т. У 2014 році холдинг ввів у експлуатацію завод із перероблення сої в Полтавській області.

Нагадаємо, рада директорів агропромхолдингу “Астарта” (Astarta Holding N.V) ще 6 квітня 2022 р. ухвалила рішення про зміну країни реєстрації головного офісу.

Раніше Landlord повідомляв, що “Астарта” долучилась до програми гуманітарної допомоги ООН.

У квітні “Астарта” знизила реалізацію основної агропродукції в кілька разів. Проте зернових – навпаки збільшилися.

Агропромхолдинг “Астарта” завершив сезон цукроваріння 2022 року. Цукрові заводи переробили близько 2 млн т цукрових буряків, вирощених на полях агропромхолдингу та його партнерами-сільгосптоваровиробниками, і виробили з них 282 тис. т цукру.

Валерія Пепеля

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також