Новини    24 серпня 2023 19:53

В українських селах жінок навчать створювати харчові стартапи та підтримають фінансово

Програма містить кілька блоків. Перший включатиме щомісячні онлайн зустрічі, які змінюють ставлення до себе, створюють додаткові можливості у розумінні, що сільські жінки – це особистості зі значним потенціалом та ресурсами

ГС “Бізнес Мережа Сільських Жінок” пропонує стати учасницями унікальної програми, спрямованої на підтримку підприємництва сільських жінок, передає ruralwomenent.

Програма реалізується у партнерстві з Дніпропетровською обласною ГО “Сільськогосподарська консультаційна служба” та неурядовою організацією Socodevi, в межах Проєкту розвитку підприємництва для постраждалого від конфлікту сільського населення в Україні WeProsper.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Для участі у конкурсі необхідно подати заявку до 3 вересня 2023 року.

Для учасниць організатори висувають кілька умов:

  • бути зареєстрованою на Програму та “Студії лідерських компетенцій сільських жінок” до 31.08.2023;
  • отримати на свою скриньку форми заявки та умови Конкурсу;
  • до 3 вересня 2023 року заповнити та подати електронну заявку.

Про результати відбору орієнтовно повідомлять 30 вересня.

Програма містить кілька блоків. Перший включатиме щомісячні онлайн зустрічі, які змінюють ставлення до себе, створюють додаткові можливості у розумінні, що сільські жінки – це особистості зі значним потенціалом та ресурсами.

Другий блок – зустрічі з жінками-лідерками, які мають досвід у підприємництві, мотивують та запалюють.

Третій блок – це навчальні відвідування успішних підприємницьких проєктів. На локаціях жінкам покажуть підходи до ведення господарської дільності з можливістю дегустації продукції.

Четвертий блок – участь у Літній школі стартапів, яка відкриє доступ до спеціальних лідерських, продуктивних та фінансових ресурсів.

Кінцевим блоком стане участь у Конкурсі на отримання підтримки сільським жінкам, які створюють продуктову базу та надають якісні пропозиції та послуги.

Заповнити заявку можна тут.

Нагадаємо, TalentA-2022 визначила найкращих жінок-фермерок в Україні.

На Миколаївщині громадська спілка “Бізнес-мережа сільських жінок” у співпраці з місцевою громадою та сільськогосподарським кооперативом “Оберіг-Агро” в Доманівській громаді станом на 19 травня реалізує міжнародний проєкт “CASE”. Бюджет становить близько 800 тисяч євро.

Держава та приватний бізнес третій рік поспіль розвивають освітньо-грантову програму TalentA. Мінагрополітики та міжнародна сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience оголосили про співпрацю над відновленням та зміцненням жіночого фермерства в умовах війни.

Будь-який український бізнес зможе отримати кредит під 0% під час війни та один місяць після війни, також буде запроваджено масштабну дерегуляцію. Про це повідомив у зверненні президент Володимир Зеленський. За його словами, уряд підготував розширення програми кредитування для підприємців на базі програми 5-7-9%.

Кабінет Міністрів ухвалив низку рішень, які полегшують доступ виробників сільгосппродукції до, зокрема, пального, пестицидів та агрохімікатів в умовах воєнного стану.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...