Новини    22 жовтня 2022 12:23

TalentA-2022 визначила найкращих жінок-фермерок в Україні


Програма TalentA-2022 визначила переможниць серед жінок-фермерів та вручила грошові сертифікати на майже 2,8 млн грн.

Про це повідомили в Міністерстві аграрної політики і продовольства України.

Цього року учасницями грантового конкурсу стали 28 жінок-фермерів віком від 23 до 70 років з 18 областей України. Вони пройшли спеціальне навчання, отримали дипломи та розробили проєкти з урахуванням консультацій менторів.

Серед учасниць експертна рада визначила 9 переможців, які отримали сертифікати на суму 120 – 370 тисяч гривень кожна на підтримку життєдіяльності бізнесу та соціальну допомогу громадам в подоланні наслідків війни в Запорізькій, Івано-Франківській, Київській, Черкаській, Одеській, Дніпропетровській, Львівській, Закарпатській та Харківській областях.

Загалом грантовий фонд становить понад 2,8 мільйона гривень, які Corteva Agriscience виділяє з метою відновлення жіночого фермерства та змінення продовольчої безпеки громад.

Учасниць проєкту привітав Перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства Тарас Висоцький. Він відзначив плідну співпрацю держави та бізнесу й подякував жінкам за наполегливу працю в складних умовах війни.

“Третій рік поспіль наше Міністерство підтримує освітньо-грантову Програму TalentA, ініційовану компанією Corteva Agriscience для українських жінок-фермерок із сільської місцевості. Слідом за нею почали працювати аналогічні проекти, але TalentA є унікальною – з огляду на поєднання теорії, практики, корисних кейсів та підготовки реальних, життєздатних проєктів для громад і бізнесу з наступним фінансуванням. І ми бачимо, що навколо програми зібралася своя спільнота фермерок, які роблять все заради розвитку навіть в такі складні часи, як зараз. Але значення таких програм в часи війни суттєве, адже тільки спільними зусиллями ми можемо досягти успіху на шляху до Перемоги”, – сказав Тарас Висоцький.

Довідка: Міжнародна сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience, яка спільно з Міністерством аграрної політики та продовольства України третій рік поспіль розвивають освітньо-грантову програму “TalentA” на підтримку жіночого фермерства, визначила переможниць та вручила грошові сертифікати на розвиток бізнесу.

“TalentA-2022. Антикрихкість” є продовженням програми, яку Corteva реалізувала в Україні в 2020 та 2021 роках. Вона має на меті допомогти жінкам, які задіяні в сільськогосподарському виробництві, впоратись із наслідками трагічних подій, що відбуваються на території України: відновити та забезпечити життєздатність бізнесу, адаптуватись до нових реалій, управляти кризою і таким чином знизити ризики для продовольчої безпеки в громадах.

Нагадаємо, днями Міністерство аграрної політики та продовольства України та міжнародна сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience уклали спільну декларацію про поглиблення і подальший розвиток співробітництва в інтересах продовольчої безпеки в Україні та світі.

Валерія Пепеля

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...