Новини / Технології / Трейдинг     21 грудня 2022 15:09

В Україні створили застосунок для ритейлерів, який дозволяє касі працювати без світла та інтернету


Українська компанія Datawiz разом з Nielsen створили застосунок призначений для ритейлерів. Програма Brave Store може працювати офлайн забезпечуючи безперебійну роботу каси на момент вимкнення електроенергії.

Про це пише видання RAU.

Фактично Brave store забезпечує роботу магазинів без світла та зв’язку. Застосунок доступний на пристроях iOS та Android, а компанія забезпечує безкоштовну інтеграцію, навчання та запуск за 1-2 робочих дні після погодження деталей.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter

Після завантаження застосунку його потрібно відкрити та завантажити прайс-лист у форматі Exel прямо в програму. Оновлювати його можна щодня або щотижня.

Ключові деталі про додаток:

 • Працює без світла та зв’язку для будь-якого формату магазинів – дозволяє касиру виконувати всі операції по скануванню товарів і створенню чеків за відсутності світла та Інтернету.
 • Розроблений під iOS та Android, що дозволяє використовувати додаток на будь-яких мобільних телефонах чи планшетах.
 • Відсутня інтеграція та безкоштовне підключення – використання додатка не передбачає втручання ІТ-відділів та не змінює бізнес-процеси магазину. Ви можете почати використовувати додаток одразу після його встановлення на телефон. Гнучкий формат визначення кількості необхідних ліцензій дозволяє протягом місяця підключати в підписку додаткові магазини.
 • Покриває всю необхідну функціональність та легко інтегрує дані в облікові системи. Додаток передбачає: додавання актуального прайсу, перегляд завантаженого прайсу, сканування товару та можливість його пошуку по внутрішньому коду. А також фіксацію акцизу, вивантаження чеків через месенджер чи пошту, QR-тизацію чеків для швидкої їх інтеграції в касову систему.
 • Зручний у використанні – менеджерам не потрібно проходити додаткове навчання, адже інтерфейс є інтуїтивно зрозумілим, а всі операції виконуються просто та логічно.
 • Працює для України понад усе – дозволяє мінімізувати втрати мережі від блекауту, зберігати продовольчу безпеку в країні, підтримувати робочі місця та забезпечувати стабільні надходження податків до бюджету України.

Інші можливості застосунку:

 • програма зберігає чеки та аналітику,
 • підтримує переведення чеків в QR,
 • виведення чеків у вигляді barcode,
 • сканер штрих-кодів,
 • інтерактивний пошук товару по внутрішньому коду,
 • внесення ваги для вагового товару,
 • можливість легко видаляти помилковий товар чи вносити коментар.

Система зберігає всі чеки та дає можливість не втрачати аналітику, передаючи дані при наявності інтернету через будь-яку кількість годин/днів.

Нагадаємо, виробники заморожених овочів, фруктів та ягід зіткнулися з багатьма проблемами через постійні відключення електроенергії. Тому, щоб зберегти продукцію, яка орієнтована на експорт, виробники закуповують генератори, або ж вивозять її на зберігання до країн ЄС.

Уряд надав молокопереробним підприємствам пріоритет під час визначення груп з першочерговим забезпеченням електропостачання.

У KMZ Industries дали декілька порад, що робити, якщо на елеваторі під час роботи зерносушарки раптово зникло живлення і немає можливості його швидко відновити.

Українська зернова асоціація звернулася до Міністерства енергетики та Міністерства агрополітики та продовольства з проханням включити зернозберігальні підприємства до групи бізнесу, що виготовляє критично важливі товари та продукти в питанні пріоритетності включення електроенергії, повідомляє УЗА.

Валерія Пепеля

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також