Новини    17 травня 2023 20:27

В Україні розпочався конкурс для екостартапів – приз до 10 тисяч євро

Найкращі проєкти відберуть для участі в кількаденному інтенсивному буткемпі для підготовки до національного фіналу

В Україні цей конкурс восьмий рік поспіль реалізовує Greencuator. Організатори запевняють, що це – найбільший англомовний конкурс у світі для стартапів у цій галузі, передає mind.ua.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter

Українські проєкти можуть подаватись на участь, якщо працюють у темах:

  • Sustainable Mobility – ідеї, які пришвидшують перехід до моделей мобільності на чистій енергії;
  • Circular Economies – інноваційні рішення, засновані на принципах відновлення та раціонального споживання ресурсів;
  • Urban Solutions – бізнес-рішення для громад, що спрямовані на декарбонізацію міського середовища, боротьби із кліматичними змінами у містах;
  • Clean Energy – ідеї щодо зберігання енергії, розумних електромереж, інтеграції вітрової, сонячної та біоенергії, захоплення вуглекислого газу, зменшення викидів CO2 в хімічних та інші;
  • Food Systems – бізнес-ідеї щодо кліматично розумного виробництва харчів на глобальному рівні;
  • Adaptation & Resilience –   Ця тема зосереджена на ідеях, які надають продукти або послуги, що будують готовність до відповіді та стійкість до зміни клімату;
  • Blue Economy – ідеї, які приносять користь економіці та суспільству без шкоди океанам і прибережним районам;
  • The Next Big Thing – революційні технології з потенціалом створення масштабного впливу на глобальному рівні для цієї теми.

Найкращі проєкти відберуть для участі в кількаденному інтенсивному буткемпі для підготовки до національного фіналу. Його переможці зможуть презентувати свої ідеї на регіональному фіналі, а вже звідти найкращі стартапи потраплять до глобального фіналу, де змагатимуться за призи до 10 000 євро та навчання в акселераторі ClimateLaunchpad.

Нагадаємо, аграрії, які постраждали внаслідок бойових дій або тимчасової окупації рф, зможуть безплатно отримати індивідуальні юридичні консультації, а також допомогу у документуванні збитків та формуванні доказової бази про злочини проти господарств. Ці роботи фінансує Програма USAID з аграрного та сільського розвитку (АГРО) в межах субгранту “Підтримка агро-ММСП (мікро, малих та середніх підприємств), які постраждали від активних бойових дій або тимчасової окупації російської федерації”.

Програма USAID АГРО оголошує конкурс на співфінансування проєктів підтримки та зміцнення стійкості українських мікро, малих та середніх виробників картоплі для забезпечення продовольчої безпеки в Україні. Так, програма надасть співфінансування для 5-7 проєктів із загальним бюджетом до 26 млн грн (з розрахунку від 3,5 до 7,5 млн грн на проєкт).

Програма USAID Агро надасть 367 млн грн для співфінансування проєктів з підтримки перероблення зернових, олійних та бобових культур.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...