Новини    25 квітня 2023 11:10

USAID оголосила конкурс на отримання фінансування для юридичної підтримки агровиробників, постраждалих внаслідок війни


Аграрії, які постраждали внаслідок бойових дій або тимчасової окупації рф, зможуть безкоштовно отримати індивідуальні юридичні консультації, а також допомогу у документуванні збитків та формуванні доказової бази про злочини проти господарств. Ці роботи фінансує Програма USAID з аграрного та сільського розвитку (АГРО) в рамках субгранту “Підтримка агро-ММСП (мікро, малих та середніх підприємств), які постраждали від активних бойових дій або тимчасової окупації російської федерації”.

Про це повідомила пресслужба Мінагрополітики України.

Програма USAID АГРО запрошує українські неурядові організації, правозахисні організації або юридичні компанії подавати заявки на виконання цього субгранту.

Для цього треба:

  • До 10.05.2023 – зареєструватися на передзаявочний семінар, під час якого зацікавлені юридичні організації та компанії зможуть задати уточнюючі питання щодо умов, вимог, очікувань проєкту (за бажанням).
  • 11.05.2023 – взяти участь у передзаявочному семінарі, щоб почути відповіді на усі питання від команди Програми USAID АГРО (за бажанням).
  • До 15.05.2023 – за потреби надіслати уточнювальні запитання до команди Програми USAID АГРО
  • До 22.05.2023 – подати заявку на участь у конкурсі з супровідними документами

Очікується, що субгрант буде присуджений до 20.06.2023 р.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Орієнтовна вартість робіт за субгрантом – 4 440 000,00 грн. Термін виконання – 9 місяців.

Форма заявки та детальніша інформація про умови субгранту – за посиланням.

Юридична компанія чи правозахисна організація, з якою буде укладено контракт на виконання субгранту, надаватиме безкоштовну консультаційну та експертну підтримку постраждалим аграрним підприємств у вирішенні проблем, з якими вони зіштовхнулися в районах бойових дій або в результаті тимчасової окупації, забезпечуватиме захист прав і активів агро-ММСП та сприятиме відновленню діяльності на деокупованих територіях.

Як допомагає USAID українським аграріям

Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) – це 7-річний проєкт, який фінансується Агентством США з міжнародного розвитку та реалізується компанією “Кімонікс Інтернешнл”. Метою Програми USAID АГРО є прискорення економічного розвитку сільських громад України шляхом покращення управління в сільськогосподарському секторі.

Більше про USAID АГРО можна прочитати за посиланням тут.

Програма USAID АГРО оголошує конкурс на співфінансування проєктів підтримки та зміцнення стійкості українських мікро, малих та середніх виробників картоплі для забезпечення продовольчої безпеки в Україні. Так, програма надасть співфінансування для 5-7 проєктів із загальним бюджетом до 26 млн грн (з розрахунку від 3,5 до 7,5 млн грн на проєкт).

Програма USAID Агро надасть 367 млн грн для співфінансування проєктів з підтримки перероблення зернових, олійних та бобових культур.

Валерія Пепеля

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...