Новини    13 вересня 2023 19:04

УЗ спільно з Нацполіцією викрили групу залізничників — розкрадачів пального

УЗ спільно з Нацполіцією викрили, спіймавши на гарячому, злочинну групу, що складалася з кількох працівників одного з локомотивних депо Одеської залізниці й систематично таємно викрадала дизельне пальне

Апарат директора з економічної та інформаційної безпеки АТ “Укрзалізниця” продовжує роботу, спрямовану на викриття та припинення злочинної діяльності у сфері зберігання та використання паливно-мастильних матеріалів.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Зауважується, що під час проведення спільних заходів з Департаментом стратегічних розслідувань Нацполіції викрили, спіймавши на гарячому, злочинну групу, що складалася з кількох працівників одного з локомотивних депо Одеської залізниці й систематично таємно викрадала дизельне пальне шляхом його зливу з паливних баків локомотивів.

Внаслідок санкціонованого обшуку на території залізничного підприємства зафіксовано приватний автомобіль з причепом, на котрому фігуранти прибули на місце вчинення кримінального правопорушення, виявлено та вилучено ємкості з дизельним пальним загальним об’ємом 1750 літрів.

Загалом задокументовано протиправні дії зазначеної організованої злочинної групи, яка завдала УЗ збитків на орієнтовну суму понад 1,5 млн.

Нині триває досудове розслідування в кримінальному провадженні за частиною 5 статті 185 ККУ, планується вручення повідомлень про підозру учасникам організованої групи.

Нагадаємо, групу експосадовців судитимуть за махінації із землями в акваторії порту “Чорноморськ” на майже 25 млн грн – Нацполіція.

Національне антикорупційне бюро викрило колишніх посадовців ДП “Центр сертифікації та експертизи насіння і садивного матеріалу” у заподіянні державі збитків на суму понад 9 мільйонів гривень під час закупівель зерна.

Бюро економічної безпеки викрило постачальників продуктів для державних структур, які ухилились від сплати податків на загальну суму майже 400 мільйонів гривень.

Детективи БЕБ також викрили службових осіб товариства в ухиленні від сплати податків в особливо великих розмірах та забезпечили відшкодування завданих державі збитків на понад 9 млн грн. Особи протягом певного періоду, здійснювали фінансово-господарські операції з реалізації зернової продукції (пшениці, ячменю, кукурудзи) на адресу іншого суб’єкта господарської діяльності з ознаками “фіктивності”. Постачальник не здійснював реєстрацію податкових накладних на реалізацію зернових та не відображав відомості про прибуток підприємства.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...