Новини / Інвестиції     17 грудня 2022 13:52

USAID оголосило конкурс на гранти для аналітичної оцінки земель в Україні


Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (AГРО) запрошує подавати заявки на одержання субгранту для проведення аналітичної оцінки розвитку земельного ринку та його впливу на продовольчу безпеку, залучення інвестицій в агросектор, відновлення громад і країни.

Мета даного субгранту – надати підтримку уряду України у використанні потенціалу земельного ринку для забезпечення продовольчої безпеки країни, створенні умов для залучення інвестицій в аграрний сектор та для відновлення громад і країни в цілому. Крім того, допоміжною метою субгранту є підвищення спроможності організації у проведенні економічних досліджень у сфері земельних відносин, ринку земель, продовольчої безпеки, залучення інвестицій в аграрний сектор та відновлення громад та економіки країни в цілому та реалізації результатів таких досліджень для вдосконалення земельного законодавства і практики його застосування.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter

Проєкт АГРО планує надати до 5 500 000 грн за допомогою одного субгранту. Проте остаточна сума субгранту буде залежати від субгрантової діяльності та результатів переговорів і може бути нижчою або вищою за цю оцінку. Очікується, що термін дії субгранту в рамках цієї субгрантової угоди не перевищуватиме 12 місяців. Орієнтовна дата початку діяльності в рамках субгранту, присудженого за результатами цього конкурсу – 15 лютого 2023 року.

Проект АГРО заохочує заявки від організацій, які відповідають критеріям прийнятності:

 • Організація є зареєстрованою в Україні юридичною особою, яка діє на підставі законодавства України.
 • Організація здійснює дослідницьку діяльність та експертизу у сфері економічного та правового аналізу, в тому числі земельних відносин та продовольчої безпеки;
 • Організація має не менш ніж 5-річний досвід проведення аналітичних оцінок у сфері земельних відносин та продовольчої безпеки як в Україні, так і в інших країнах світу;
 • Організація має запропонувати кандидатів принаймні на такі позиції ключового персоналу:
 • Проєктний менеджер: вища економічна, юридична або інша релевантна освіта, щонайменше 3-річний досвід впровадження подібних проєктів;
 • Експерт з питань економічного аналізу: вища економічна або інша релевантна освіта, щонайменше 3-річний досвід проведення економічного аналізу;
 • Експерт з питань земельних відносин: вища економічна, юридична, землевпорядна освіта, щонайменше 3-річний досвід проведення аналізу у сфері земельних відносин;
 • Експерт з питань фінансів та бюджетування: вища економічна або інша релевантна освіта, щонайменше 2-річний досвід менеджменту бюджетів дослідницьких проєктів.

Завантажити деталі конкурсу та форми для заповнення: https://bit.ly/3uU4BJ0

Інформація про подання заявки:

На адресу agro.subawards@chemonics.com з посиланням на ЗПЗ № 45 необхідно

 • до 27 грудня 2022 р. підтвердити свою участь у передзаявочному онлайн семінарі, який Програма USAID АГРО проведе  28 грудня 2022 р. з 14:00 до 16:00 години за київським часом.
 • не пізніше 18:00, 31 грудня 2022 р. надсилати на ім’я Олександра Прошкіна, менеджера відділу грантів і контрактів, усі запитання щодо цього ЗПЗ. Програма USAID АГРО надасть відповіді на всі отримані запитання не пізніше 04 січня 2023 року.
 • не пізніше 18:00, 21 січня 2023 р. подавати заявки (технічну пропозицію, бюджет і супровідні документи).

Довідка: Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) – це 7-річний проєкт (2019-2026), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та реалізується компанією “Кімонікс Інтернешнл”. Метою Проєкту АГРО є прискорення економічного розвитку сільських громад в Україні, які потребують найбільшої підтримки шляхом покращення управління в аграрному секторі, що сприятиме розвитку більш продуктивних, сучасних та прибуткових мікро-, малих та середніх сільськогосподарських підприємств (ММСП), які успішно інтегруються в конкурентоспроможні українські та міжнародні ринки.

Нагадаємо, програма USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) запрошує подавати заявки на одержання субгранту для реалізації проєкту “Підтримка ММСП зернового напрямку в збільшенні потужностей зберігання та сушки зерна”.

Раніше понад 2 тисячі сільськогосподарських виробників отримали послуги зі зберігання зерна у рамках ініціативи AGRI (Agriculture Resilience Initiative) від USAID. Для цього USAID закупило понад 8 тисяч рукавів для зберігання зерна, 29 зернопакувальних машин та бункерів-перенавантажувачів. Агентство також підтримає встановлення модульних сховищ/ангарів для зберігання зерна загальною місткістю 77 тисяч тонн.

Загальна сума гуманітарної допомоги, яку USAID надала українцям, сягнула понад $1 мільярд, а загальний внесок уряду США – понад $1,5 мільярда.

Крім того, незалежне агентство федерального уряду США з міжнародного розвитку USAID передало українським аграріям 28 супутникових інтернет-терміналів Starlink.

Валерія Пепеля

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також