Новини    13 грудня 2022 13:05

Програма USAID запрошує подавати заявки на гранти для підтримки сушіння і зберігання зерна


Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) запрошує подавати заявки на одержання субгранту для реалізації проєкту “Підтримка ММСП зернового напрямку в збільшенні потужностей зберігання та сушки зерна”.

Про це повідомила пресслужба Мінагрополітики України.

Програма субгранту буде спрямована на розширення доступу ММСП до послуг з доробки, сушіння та зберігання зерна на елеваторах з метою збільшення обсягів та часу зберігання зернових та технічних культур, посилення стійкості бізнесу та покращення продовольчої безпеки в Україні.  Діяльність даного запиту включає всю територію України за виключенням тимчасово окупованих територій.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter

Передбачається, що кінцевими бенефіціарами будуть ММСП, відомості про яких внесені до Державного аграрного реєстру, які є виробниками сільськогосподарської продукції і відповідають наступним критеріям (дивіться у повному описі технічного завдання).

Заявки на одержання субгранту, які показують найбільш суттєвий вплив на підтримку економічної сталості ММСП аграрного сектору, забезпечення економічних можливостей та основ продовольчої безпеки в Україні отримають більш високу оцінку в процесі відбору для надання субгранту.

Діяльність в рамках кожного субгранту повинна сприяти та забезпечити досягнення наступних очікуваних результатів:

  • Не менш ніж 100 ММСП отримали підтримку у вигляді послуг з доробки, сушки та зберігання зерна.
  • Збільшено надання послуг ММСП зі зберігання зерна на 20 тисяч тонн та/або надано послуг ММСП по сушінню зерна на 50 тис.тонн.
  • Не менше 50% від загального об’єму послуг з доробки, сушіння та/або зберігання зерна надано бенефіціарам – ММСП, які обробляють менш як 5000 га землі.

Інформація про подання заявки:

Програма USAID АГРО проведе передзаявочний онлайн семінар 27 грудня 2022 р. з 11:00 до 13:00 години за Київським часом. Щоб підтвердити свою участь, необхідно надіслати ім’я учасника, назву організації, електронну адресу учасника та його номер телефону до 23 грудня 2022 р. на адресу agro.subawards@chemonics.com з посиланням на РПЗ-05.

Заявки (технічну пропозицію, бюджет і супровідні документи) слід подавати в електронному форматі на адресу agro.subawards@chemonics.com з посиланням на PПЗ-05. Заявки першого етапу повинні бути подані не пізніше 18:00 за Київським часом 25 січня 2023 р. Проєкт АГРО продовжуватиме приймати заявки до 18:00 за Київським часом 12/06/23 або до моменту вичерпання коштів. Заявки будуть розглядатися в міру їх надходження, і заявникам наполегливо пропонується подавати свої заявки до дати закриття PПЗ.

Усі питання щодо цього РПЗ просимо надсилати на ім’я Ігоря Лазаренка, менеджера відділу грантів і контрактів, на електронну адресу ilazarenko@chemonics.com з посиланням на РПЗ-05 не пізніше 18:00 17 січня 2023 р. Проєкт АГРО надасть відповіді на всі отримані запитання не пізніше 20 січня 2023 р.

Завантажити повний опис технічного завдання

Завантажити Додаток А-F

Довідково:

Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) – це 7-річний проєкт (2019-2026), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та реалізується компанією “Кімонікс Інтернешнл”. Метою Проєкту АГРО є прискорення економічного розвитку сільських громад в Україні, які потребують найбільшої підтримки шляхом покращення управління в аграрному секторі, що сприятиме розвитку більш продуктивних, сучасних та прибуткових мікро-, малих та середніх сільськогосподарських підприємств (ММСП), які успішно інтегруються в конкурентоспроможні українські та міжнародні ринки.

Раніше понад 2 тисячі сільськогосподарських виробників отримали послуги зі зберігання зерна у рамках ініціативи AGRI (Agriculture Resilience Initiative) від USAID. Для цього USAID закупило понад 8 тисяч рукавів для зберігання зерна, 29 зернопакувальних машин та бункерів-перенавантажувачів. Агентство також підтримає встановлення модульних сховищ/ангарів для зберігання зерна загальною місткістю 77 тисяч тонн.

Загальна сума гуманітарної допомоги, яку USAID надала українцям, сягнула понад $1 мільярд, а загальний внесок уряду США – понад $1,5 мільярда.

Крім того, незалежне агентство федерального уряду США з міжнародного розвитку USAID передало українським аграріям 28 супутникових інтернет-терміналів Starlink.

Валерія Пепеля

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...