Новини / Фінанси     18 березня 2019 11:30

Укрлендфармінг виділив 63 тис. грн на поліпшення харчування дітей на Полтавщині

«Укрлендфармінг» виділив кошти на поліпшення харчування дітей Мелехівського навчально-виховного комплексу на Полтавщині: підприємство перерахувало 63 тис. грн на закупівлю якісніших і різноманітніших продуктів для учнів.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Підприємство Групи компаній ТОВ «Райз-Схід» перерахувало Мелехівському навчально-виховному комплексу Загальноосвітня школа І–ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Чорнухинської районної ради Полтавської області 63 тисячі гривень, що дало змогу значно покращити харчування дітей. Таким чином виявилася соціальна відповідальність бізнесу.

Читайте: Укрлендфармінг розпочав весняно-польові роботи в 6 областях України

Уже не вперше «Райз-Схід» турбується про мешканців сіл, де орендує землю. Цієї зими завдяки зусиллям підприємства потужними тракторами «Джон Дір» у заметіль розчищено від снігу близько 200 кілометрів траси Київ – Полтава, яка була повністю заблокована на кілька годин. В селах Мелехи, Загребелля й Городище Чорнухинського району, як і в багатьох інших, «Райз-Схід» розчистив дороги від снігу. Також підприємство підтримує Будинок культури Жабківської сільської ради, організовує для місцевих жителів заходи до свят разом з сільскими радами, допомагає переселенцям зі Сходу. Так «Райз-Схід» допоміг придбати газифікований будинку на території Мелехівської сільської ради для сім’ї, яка має неповнолітніх дітей.

«Приємно, що в нашому селі такі господарники, які дбають про жителів села і наше підростаюче покоління, – зазначив Олексій Григорович Солодкий, в.о. старости сіл Мелехи, Загребелля та Городище Чорнухинського району Полтавської області. – Це підприємства, які розуміють сільські труднощі і беруть активну участь у їх подоланні. Турботу від бізнесу «Укрлендфармінг» ми відчуваємо на собі у багатьох справах – це і податки на місцях, і робочі місця для селян, і кошти на створення кращого добробуту в нашому селі».

Landlord раніше повідомляв про те, як Укрлендфармінг впроваджує інноваційні методи навчання молодих фахівців.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також