Новини / Рослинництво     14 березня 2019 13:39

Укрлендфармінг розпочав весняно-польові роботи в 6 областях України

Станом на 14 березня вже засіяли вівсом 57 га на Тернопольщині. «Укрлендфармінг» застосовує агрономічний прийом, який дозволяє зберегти вологу в грунті, а також підживлює озимі посіви.

Про хід весняно-польових робіт у 6 областях України повідомив Віктор Спаський, заступник генерального директора з виробничих питань групи компаній «Укрлендфармінг».

За його словами, холдинг на більш ніж 8 тисяч га землі застосовує такий агрономічний прийом, як «ранньовесняне закриття вологи»: переважно на Херсонщині, Миколаївщині та Дніпропетровщині. Також, за словами представника компанії, вже йдуть весняно-польові роботи у Вінницькій та Житомирській областях.

Читайте: Як стати одним із лідерів агроринку після втрати 50% активів – Бахматюк про спасіння Укрлендфармінгу

Крім того, агрохолдинг завершує підживлення озимих культур – пшениці та ріпаку на всій території України, де має землі, і вносить добрива під ярі культури, повідомив Віктор Спаський.

Як повідомляв раніше Landlord, половина посівів «Укрлендфармінгу» у відімінному стані після зими. Група компаній є найпотужнішим вертикально інтегрованим аграрним холдингом в Україні, що керує банком родючого чорнозему загальною площею 570 тисяч га – найбільшим в країні і восьмим у світі. «Укрлендфармінг» є експортером продукції до 40 країн світу.

Читайте також