Новини    17 травня 2023 18:09

Українським аграріям представили нові сорти озимої пшениці

Нові сорти пшениці створені для того, щоб забезпечити високі врожаї, адже мають відмінні характеристики

Компанія LNZ Group представила нові сорти озимої пшениці бренду LEGEND, передає пресслужба компанії LNZ Group.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter

Сорти озимої пшениці, які увійшли до каталогу, створені для того, щоб забезпечити високі врожаї, адже мають відмінні характеристики: стійкість до погодних умов та хвороб, що дозволяє досягати високої якості у вирощуванні цих культур.

П’ять сортів:

  • ЛНЗ ГОЛДЕН ФІЛД

Середньоранній сорт м’якої озимої пшениці, що підходить для вирощування у степовій і лісостеповій зонах та на Поліссі. Цей сорт відрізняється високим рівнем стійкості до основних хвороб, особливо до фузаріозу.

  • ЛНЗ ЛАЙТ

Високоврожайний сорт м’якої озимої пшениці з високою стійкістю до вилягання і осипання зерна, що підходить для вирощування у степовій і лісостеповій зонах та на Поліссі. Цей сорт характеризується добре розвиненою кореневою системою, що добре підходить для посушливих умов вирощування.

  • ЛНЗ КВАЛІТІ

Середньоранній остистий сорт м’якої озимої пшениці з високою зимостійкістю та посухостійкістю. Володіє підвищеною стійкістю до ураження фузаріозу колоса, борошнистою росою і бурою іржею.

  • ЛНЗ ПРОТЕКТ

Середньоранній сорт м’якої озимої пшениці, що демонструє високий потенціал врожайності в стресових умовах. Невибагливий до умов вирощування і попередників. Найкраще підходить для зони Степу, Лісостепу і Полісся.

  • ЛНЗ СТЕНД

Середньоранній сорт м’якої озимої пшениці, що характеризується високою продуктивністю та має високий вміст білка. Ідеально адаптований до умов вирощування у зонах Степу, Лісостепу та Полісся.

Нагадаємо, успішному впровадженню бавовництва в агропромислове виробництво південного регіону сприятиме використання нових скоростиглих сортів, створених в Інституті кліматично орієнтованого сільського господарства НААН: для неполивних умов — сорт бавовнику Підозерський 4, для умов зрошення — Дніпровський 5.

Учені НУБіП вивели перший український сорт бузини чорної, що дозволяє розпочати її широке культивування, повідомляє пресслужба НУБіП України.

У результаті багаторічних досліджень вченим Науково-дослідного інституту овочебаштанних культур та картоплі Узбекистану вперше вдалося вивести новий сорт рокамболю – овоча, який також називають цибулею-чесноком, причасниковою цибулею, єгипетською цибулею або іспанським часником.

Ізраїльська компанія Rahan Meristem спільно з підприємством Banarica Colombia з Колумбії розробили новий сорт бананів із групи Кавендіш, стійкий до грибного захворювання — фузаріозу TR4, яке відоме як панамська хвороба. Новий сорт також відрізняється високою врожайністю та ранніми термінами цвітіння. Про це повідомляє Fruit-inform.

Садівник-селекціонер із Кам’янця-Подільського В’ячеслав Францішко вніс до Державного реєстру сортів чимало рослин.

Державний реєстр сортів рослин України поповнився новим сортом декоративних культур — яблуня “Оксана”.

Ізраїльські дослідники вивели новий сорт томатів, стійкіший до посухи.

Технологічний Фруктовий Консорціум (Чилі) презентував чотири нових сорти малини.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...