Новини / Технології     09 грудня 2022 11:11

Український агровинахідник потрапив до списку Forbes


Український співзасновник кліматичного стартапу Perennial Олексій Жук потрапив до списку Forbes “30 до 30” — 30 Under 30 North America 2023.

Про це пише Forbes.

Винахідник потрапив до категорії списку Forbes “Соціальний вплив”. Він — співзасновник climate-tech стартапу Perennial.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Його climate-tech дозволяє фермерам зменшити викиди вуглецю на рівні земної поверхні до нуля. Компанія вже залучила $25 млн інвестицій, зокрема від Microsoft. Видання Time внесло цей стартап до списку найкращих винаходів 2022 року.

Довідка: Forbes 30 до 30 років — набір списків, щорічно опублікованих журналом Forbes та його регіональними версіями. У США виходить 20 списків для різних галузей, в Європі та Азії — ще 10 списків. Forbes запустив проєкт 30 до 30 років у 2011 р., де відзначає молодих людей у різних галузях за найбільші досягнення.

Нагадаємо, у мексиканському штаті Оахака фермери винайшли безпечний оазис для бджіл, які потерпають через інтенсивне використання пестицидів у сільському господарстві.

Норвезький стартап Desert Control винайшов метод боротьби з опустелюванням. Після обприскування піску рідкою наноглиною він перетворюється на ґрунт.

В Австралії тестують інноваційний метод запилення за допомогою дронів. За вирішення завдання роботизації штучного методу запилення взялася сінгапурська компанія Polybee.

Валерія Пепеля

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також