Новини / Технології     29 серпня 2023 21:18

Українські виноградарі переходять на збирання винограду комбайнами

У структурі загальних трудовитрат на ручне збирання винограду припадає 25–30% витрат праці за вирощування технічних сортів

Великі спеціалізовані виноградно-виноробні господарства України придбали перші комбайни провідних французьких фірм. Про це у журналі “Садівництво по-українськи” пишуть Сергій Микитенко, кандидат сільськогосподарських наук, та Олександр Дяденко, вчений-агроном.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

У структурі загальних трудовитрат на ручне збирання винограду припадає 25–30% витрат праці за вирощування технічних сортів, і 40% — за провадження виноградника столових сортів, – аргументують автори.

Зауважується, що механізоване збирання винограду комбайнами дає змогу значно знизити напругу в збиранні врожаю, адже кожна машина за сезон здатна зібрати грона з площі 300 га.

Нагадаємо, компанія “Вітмарк” цього року закупила томатозбиральні комбайни та обладнання для переробки, висадила в Біляївській громаді над Одещині 450 га томатів.

У Верховній Раді України прийняли в цілому законопроєкт про підтримку виноробів №9030 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розвитку виробництва виноробної продукції та спрощення господарської діяльності малих виробництв виноробної продукції”.

Зауважимо, вчені зробили сенсаційне відкриття, шукаючи батьківщину виноградарства.

Соковитий виноград Ruby Roman – названий так у Японії через свій червоний колір. Завдяки вартості йому вдалося поставити світовий рекорд та стати найдорожчою ягодою у світі. Ruby Roman також закріпив за собою місце у книзі світових рекордів. У 2020 році в Японії гроно цього винограду було продано на аукціоні за 12 000 доларів.

Загалом виноградарство забезпечує від 5 до 7 тисяч постійних робочих місць у сільській місцевості, тоді як у сезонний період ця цифра подвоюється. У виноробній галузі додатково працюють ще майже 4500 осіб.

Виноробна компанія “Шато Чизай” започатковує виробництво ігристих вин методом Шарма-Мартінотті на власних потужностях, а також запускає завод із виробництва виноградних спиртів.

На Одещині планують збільшити площі під виноградом.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також