Новини / Овочівництво     25 серпня 2023 11:09

Компанія “Вітамарк” на Одещині розпочала комбайнування помідорів


Компанія “Вітмарк” цього року закупила томатозбиральні комбайни та обладнання для переробки, висадила в Біляївській громаді над Одещині 450 га томатів. А 18 серпня почала перший збір сировини.

Про це пише видання AgroTimes.

“Раніше ми просто переробляли томати, а в цьому році вперше висадили, – розповів  директор компанії “Вітмарк Агро” Володимир Ярмолюк. – Весною ми взяли землю в оренду, підготували її, інвестували гроші в систему зрошування, посадили, виростили, зібрали. Далі — переробка в пасту, з якою будемо робити соки або пюре. Ми придбали італійське обладнання, завдяки якому можемо швидко переробляти томати, також придбали італійські комбайни, які самостійно збирають томати. Всього у нас 450 гектарів під помідори. З одного гектара ми очікуємо 60-85 тонн врожаю”.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Компанія “Вітмарк Україна” створена на базі Одеського заводу дитячого харчування. Компанія є лідером українського ринку фруктово-овочевих соків та пюре для дитячого харчування та одним з лідерів у категорії соків та нектарів.

Нагадаємо, власники ТМ “Чумак” розглядають декілька населених пунктів на Одещині для будівництва нового заводу з переробки томатів. Найбільше представників виробника турбує питання налагодження вирощування в радіусі 100 км від майбутнього заводу мінімум 1200 га помідорів.

Кримська компанія “Олива Групп” не змогла відновити діяльність незаконно переданого їй в “тимчасове управління” ПрАТ “Чумак”, розташоване в Каховці Херсонської області. Через відсутність у росіян необхідного програмного забезпечення найсучасніше високотехнологічне обладнання підприємства окупанти поступово перетворюють на брухт.

Валерія Пепеля

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також