Новини / Логістика     01 червня 2023 11:11

Україна та Польща домовилися про дозволи на вантажні перевезення до третіх країн


Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури і Міністерство інфраструктури Польщі домовились про продовження дії дозволів для виконання вантажних перевезень до третіх країн – вони діятимуть до 30 червня.

Про це повідомляє  пресслужба Міністерства відновлення.

“Продовжено термін дії дозволів України та Польщі для вантажних перевезень до третіх країн. Найближчим часом буде проведено профільне засідання українсько-польської Змішаної Комісії про міжнародні автомобільні перевезення для обговорення всіх нагальних питань в галузі міжнародних автомобільних перевезень, зокрема і ухвалення довгострокового рішення щодо дозволів”, – йдеться в повідомленні.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

У міністерстві уточнили, що під час перемовин з польськими колегами також порушено питання функціонування електронної черги для перетину кордону вантажівками. Наразі погоджено проведення онлайн-зустрічі із польськими перевізниками щодо єЧерги.

Крім цього, Міністерство інфраструктури Польщі проаналізує аспекти роботи автомобільних пунктів пропуску в Корчовій, Медиці та Гребенне для максимального збільшення їх пропускної спроможності. Це впливає на швидкість перетину кордону вантажівками відповідно до запису в єЧерзі.

Нагадаємо, що проєкт “Електронна черга перетину кордону/єЧерга” реалізується Міністерством інфраструктури у співпраці з Міністерством цифрової трансформації, Державною службою з безпеки на транспорті, Державним агентством автомобільних доріг, Державною митною службою та Державною прикордонною службою за підтримки USAID / UK aid проєкту TAPAS Project/Прозорість та підзвітність у держуправлінні та послугах.

На міжнародному автомобільному пункті пропуску “Ягодин-Дорогуськ” на кордоні України та Польщі “Електронна черга перетину кордону” для вантажних транспортних засобів почала працювати 12 грудня 2022 року.

11 травня 2023 року система єЧерга запрацювала у пунктах пропуску з Польщею, Словаччиною, Угорщиною, Румунією та Молдовою.

Валерія Пепеля

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також