Новини / Логістика     11 травня 2023 20:39

Система єЧерга запрацювала у пунктах пропуску з Польщею, Словаччиною, Угорщиною, Румунією та Молдовою

Зареєструвавшись у відповідному застосунку, водій транспортного засобу отримуватиме інформацію про власний статус у черзі, її просування та час прибуття в пункт пропуску

Цього тижня вже запрацювала реєстрація до єЧерги для вантажного автотранспорту в 16 пунктах пропуску через державний кордон, повідомляє пресслужба Державної прикордонної служби України.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Послугою можуть скористатися водії вантажівок, які планують перетинати кордон в наступних пунктах пропуску: “Ягодин-Дорогуськ”, “Рава-Руська – Хребенне”, “Краківець-Корчова”, “Шегині-Медикам, “Устилуг-Зосин”, “Нижанковичі-Мальховіце” (місце перетину кордону), “Ужгород – Вишнє-Нємецьке”, “Тиса (Чоп) – Захонь”, “Порубне-Сірет”, “Могилів-Подільський – Отач”, “Дякове – Халмеу”, “Мамалига – Крива”, “Старокозаче-Тудора”, “Виноградівка-Вулкенєшть”, “Орлівка-Ісакча”, “Рені-Джюрджюлешть”.

Зареєструвавшись у відповідному застосунку, водій транспортного засобу отримуватиме інформацію про власний статус у черзі, її просування та час прибуття в пункт пропуску.

Час запуску прогнозується від проектної пропускної здатності кожного пункту пропуску та швидкості оформлення транспортних засобів на суміжній стороні.

Інструкції для реєстрації доступні трьома мовами: українською, англійською та польською. Незабаром можна буде скористатись інструкціями угорською, румунською, турецькою та словацькою мовами.

Нагадаємо, що проєкт “Електронна черга перетину кордону/єЧерга” реалізується Міністерством інфраструктури у співпраці з Міністерством цифрової трансформації, Державною службою з безпеки на транспорті, Державним агентством автомобільних доріг, Державною митною службою та Державною прикордонною службою за підтримки USAID / UK aid проєкту TAPAS Project/Прозорість та підзвітність у держуправлінні та послугах.

На міжнародному автомобільному пункті пропуску “Ягодин-Дорогуськ” на кордоні України та Польщі “Електронна черга перетину кордону” для вантажних транспортних засобів почала працювати 12 грудня 2022 року.

Український онлайн-сервіс бронювання місця для перетину кордону вантажівками єЧерга атакується країною-агресором, повідомляє пресслужба Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також