Новини    20 вересня 2022 14:40

Україна безкоштовно надасть зерно країнам Африки, які опинились на межі голоду

Голодуючим країнам Африки безкоштовно надішлють 50 тисяч тонн української пшениці

Кабінет міністрів виділив гуманітарну допомогу Ефіопії та Сомалі. Голодуючим країнам Африки надішлють 50 тисяч тонн пшениці, інформує пресслужба Кабміну.

Надання гуманітарної допомоги буде здійснюватися за рахунок пшениці, що перебуває у власності АТ “Державна продовольчо-зернова корпорація України”. Компанія отримає з резервного фонду державного бюджету 420 млн гривень для відшкодування вартості зерна.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Згідно з постановою, Міністерство закордонних справ повинно узгодити з Організацією Об’єднаних Націй питання доставки та оплати транспортування зерна з Одеського морського торговельного порту до портів цих країн за рахунок коштів міжнародних організацій.

Раніше в Організації Об’єднаних Націй розкритикували нападки президента Росії Володимира Путіна на “зернову угоду”. В ООН наполягають – угода працює так, як передбачалося.

Нагадаємо, що 7 вересня Володимир Путін під час економічного форуму у Владивостоці заявив, що Росію “нахабно обдурили”, бо українське зерно вивозиться не лише до Африки.

Наталія Марченко

Новини за темою:  Аномальна спека до +38°: як Україна переживе найспекотніший початок червня за останні роки
Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...