Новини / Садівництво     06 вересня 2023 15:26

У світі стрімко зростає ринок лимонів


Лимони є одними з найпопулярніших цитрусових у світі. Вони вирощуються в більш ніж 100 країнах, а їх споживання зростає в усьому світі.

За даними Freshplaza, у 2022 році світове виробництво лимонів становило 14,7 млн ​​тонн, що на 3,5% більше, ніж у 2021 році. Найбільшими виробниками лимонів є Китай, Індія, Іспанія, Мексика та Італія.

Світовий ринок лимонів характеризується зростанням попиту та виробництва. Це пов’язано з рядом факторів, зокрема, зростанням населення у світі, збільшенням середнього класу та попиту на здорові продукти.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Також у світі спостерігається тенденція до зростання споживання лимонів у свіжому вигляді. Це пов’язано з тим, що лимони є джерелом вітамінів С і А, а також антиоксидантів.

Окрім зростання попиту та виробництва, у світі спостерігається ряд нових тенденцій у сфері виробництва та споживання лимонів.

Одна з тенденцій – це зростання виробництва органічних лимонів. Органічні лимони вирощуються без використання синтетичних добрив і пестицидів. Вони є більш здоровим вибором для споживачів, які дбають про своє здоров’я.

Ще одна тенденція – це зростання виробництва лимонного соку. Лимонний сік – це популярний напій, який часто використовується в кулінарії. Він є джерелом вітамінів С і А, а також антиоксидантів.

Очікувані тенденції на ринку лимонів

Очікується, що світовий ринок лимонів буде продовжувати зростати в майбутньому. Це пов’язано з факторами, які вже були згадані вище, а також з іншими факторами, такими як зростання попиту на здорові продукти в країнах, що розвиваються.

Одним із ключових факторів, який може стимулювати зростання ринку лимонів, є зростання попиту на органічні продукти. Органічні лимони є більш здоровим вибором для споживачів, які дбають про своє здоров’я.

Ще одним фактором, який може стимулювати зростання ринку лимонів, є зростання попиту на лимонний сік. Лимонний сік – це популярний напій, який часто використовується в кулінарії.

Нагадаємо, фермери Хоккайдо виростили абсолютно новий фрукт, круглий, соковитий і солодкий, як диня, але трохи кислуватий, як лимон. Японська компанія Suntory Flowers, яка розробила лимонну диню, заявила,  що це є результатом низки експериментів. І лише цього року диня зі смаком лимона вперше надійшла до супермаркетів.

У теплиці Маневицького лісового господарства на Волині вирощують велетенські лимони сорту “Пандероза”.

Валерія Пепеля

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також