Новини    06 січня 2023 18:23

Частинка літа у теплиці: лісгосп на Волині вирощує запашні лимони

Плоди достигають протягом 6-12 місяців. Лимони запашні, ароматні та досить великих розмірів

У теплиці Маневицького лісового господарства на Волині вирощують велетенські лимони сорту “Пандероза”.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Лимони сорту Пандероза  (Citrus Limon Pаnderosa) зростають у теплиці ДП “Маневицьке лісове господарство” уже четвертий рік. Цьогорічний врожай досить багатий, на одному кущі дозріває від 10 до 30 плодів, про це інформує ДП Маневецьке лісове господарство.

Сорт самозапильний, здатний розмножуватись живцями від дорослих дерев. Плоди достигають протягом 6-12 місяців. Лимони запашні, ароматні та досить великих розмірів.

Смак і запах даних лимонів цитрусовий, але при повному дозріванні смак стає менш кислим. Цікаво спостерігати, що на одному кущі є цвіт, зав’язь, зелені та стиглі лимони.

Уже після закінчення дозрівання, на стадії повної стиглості лимони будуть передані на консервний цех, де будуть використані для виготовлення соку березового з лимоном.

Нагадаємо, через окупацію агрокомбінат “Слобожанський” зазнав збитків на 560 млн грн, а поголів’я ферми зменшилось в 10 разів. Тому працівники агрокомплексу з Харківщини готують позов проти росії до міжнародних судів. На фермі розраховують, що країна-агресор поверне кошти за завдані окупантами збитки.

Сільські домогосподарства, дрібні фермери та малі сільськогосподарські підприємства отримають допомогу у межах проєкту на загальну суму 15,5 млн доларів США, що фінансується Європейським Союзом (ЄС) та реалізується Продовольчою та сільськогосподарською організацією ООН (ФАО).

Українська компанія “Галиція грінері” через відключення електроенергії вирощує у 4 рази менше рослин, повідомляє AgroTimes. Компанія вирощує салати у скляній теплиці методом гідропоніки. Директор компанії Сергій Ленчук зазначив, що минулого року взимку на підприємстві отримували 35 тисяч рослин на тиждень. Цього року – вчетверо менше – 9 тис.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...