Новини    16 серпня 2023 17:29

У Rozetka і “Новій пошті” заявили про погіршення ставлення влади до бізнесу

У травні голова комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев порівняв оподаткування з “общипуванням гусака”

Українські підприємці зауважують про погіршення ставлення органів влади до бізнесу після позитивної динаміки на початку повномасштабної війни. Також зауважили про посилення тиску, повідомляє interfax-Україна.

Зокрема співзасновник Rozetka Владислав Чечоткін заявив, що це набагато краще, ніж було за часів (президента Віктора) Януковича, але набагато гірше, ніж до війни.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Податкова служба регулярно перевіряє діяльність компанії, навіть організованих нею Пунктів незламності.

Співвласник найбільшої в країні компанії експрес-доставки “Нова пошта” Володимир Поперешнюк зауважив, що підприємці змогли вільно видихнути торік, та, однак зараз ситуація почала змінюватися.

Читайте також:  Фермери зазнають збитків: аграрний бізнес наполягає на перегляді списку територій бойових дій

Раніше бізнес-омбудсмен Роман Ващук у звіті зазначив, що “склад і пропорції скарг за другий квартал 2023 року надто нагадують статистику четвертого кварталу 2021 року”.

Довідка. У травні голова комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев порівняв оподаткування з “общипуванням гусака”: “Що таке правильне оподаткування? Це мистецтво общипувати гусака так, щоб він не кричав”, заявив він в інтерв’ю “Бабелю”.

Нагадаємо, парламент у першому читанні ухвалив законопроєкт про спрощення умов ведення бізнесу на час воєнного стану.

В Україні від початку повномасштабного вторгнення росії українці зареєстрували дистанційно рекордну кількість ФОПів. Мовиться про миттєве оформлення бізнесу через мобільний застосунок державних послуг “Дія”. Через застосунок новий бізнес оформили сукупно 114 тисяч громадян. Тоді як загалом у 2022 році зареєстровано більш ніж 140 тисяч ФОПів.

Раніше з початком повномасштабної війни уряд впровадив ряд пільг для ФОПів: звільнили від сплати деяких податків, як от сплата ЄСВ та дозволив сплачувати 2% з обороту. Але дехто припинив свою підприємницьку діяльність через що виникла потреба у закритті ФОПу.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...