Новини / Технології     30 грудня 2022 10:11

За час війни у “Дії” зареєстрували рекордну кількість ФОПів


В Україні від початку повномасштабного вторгнення росії українці зареєстрували дистанційно рекордну кількість ФОПів. Йдеться про миттєве оформлення бізнесу через мобільний застосунок державних послуг “Дія”.

Про це повідомив очільник Міністерства цифрової трансформації України Михайло Федоров у Telegram.

Як зазначив міністр, за час війни через застосунок новий бізнес оформили сукупно 114 тисяч громадян. Тоді як загалом з поточного року зареєстровано більш ніж 140 тисяч ФОПів.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

“На жаль, багато хто повністю втратив власну справу через окупацію. Але знайшов можливість почати все з нуля. Тому буде круто, якщо ви підтримаєте малий український бізнес напередодні свят. Просто знайдіть невеличкий бренд, релокований з тимчасово окупованої території, та купіть там подарунок для рідних або коханої людини”, —  зауважив Федоров.

Він наголосив, що зі свого боку Мінцифри продовжить робити все можливе для перетворення України на країну бізнесменів.

“До речі, саме запуск послуги АвтоФОП 1,5 року тому став одним із фундаментальних кроків до цієї мети. Найшвидша у світі реєстрація бізнесу, повністю автоматична. 2 секунди після оформлення заявки — і новий бізнес зареєстровано”, — додав очільник цифрового відомства.

Нагадаємо, відповідно до Закону України №1207-VII “Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України” здійснювати господарську діяльність дозволяється виключно після зміни податкової адреси. Зробити це можна онлайн — через портал “Дія”.

Валерія Пепеля

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також