Новини    29 серпня 2023 20:23

У порту Роттердам збільшують потужності ЗПГ-термінала

Загальна сума інвестицій у розширення термінала становить приблизно 378 млн доларів

Компанія Gate terminal збільшить потужності зберігання та регазифікації ЗПГ у порту Роттердам. У порту збудують новий резервуар для зберігання ЗПГ на 180 тис. кубічних метрів. Також компанія збільшить потужності регазифікації ще на 4 млрд кубометрів на рік, передають Container News.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Нові потужності будуть готові до експлуатації до другої половини 2026 року. Після завершення всіх передбачених проєктів загальна потужність регазифікаційному терміналу становитиме 20 млрд кубічних метрів на рік.

Загальна сума інвестицій у розширення термінала становить приблизно 378 млн доларів.

Нагадаємо, постачальник послуг з резервуарного зберігання наливних вантажів компанія Vopak на своєму терміналі у Влардінгені в порту Роттердам провела церемонію відкриття 16 нових резервуарів загальною місткістю 64 тис. куб. м.

Посадовці Кіровоградської ОДА та представники нідерландської компанії “Black Swan Holding LTD” домовились співпрацювати в галузях альтернативної енергетики та сільського господарства.

Держенергоефективності разом із найбільшою енергетичною спільнотою Energy Club об’єднали фахівців України та різних країн ЄС на міжнародній дискусії щодо найбільш ефективних шляхів впровадження ринку біометану.

МХП планує будівництво другої черги біогазової електростанції потужністю 12 МВт в Ладижині як заводу з виробництва біометану для потреб компанії.

У німецькому порту Мукран провели першу в країні операцію з перевантаження ЗПГ із судна на автотранспорт. Британська компанія Avenir LNG успішно провела першу в Німеччині операцію з перевантаження ЗПГ із судна на автотранспорт.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...