Новини / Логістика     25 січня 2024 19:24

У КМДА попередньо пояснили причину деформації тунелю між станціями метро “Деміївська” та “Либідська”

У своєму висновку науковці зазначили, що причиною є неякісні проєктні рішення з облаштування тунелю в межах аварійної ділянки

Причиною деформації тунелю між станціями метро “Деміївська”-“Либідська” стало неякісне проєктування та будівництво ділянки,повідомляє Київська міська держадміністрація з посиланням на попередні висновки науковців.

24 січня отримано перші попередні висновки від Науково-дослідної судово-експертної установи щодо причин деформації тунелю, що призвело до зупинки руху поїздів між станціями “Деміївська”-“Либідська”, – зазначили в повідомленні.

Директор Департаменту транспортної інфраструктури Руслан Кандибор зауважив, що у своєму висновку науковці зазначили, що причиною є неякісні проєктні рішення з облаштування тунелю в межах аварійної ділянки. А також неякісні будівельно-монтажні роботи спорудження конструкції тунелю цієї ділянки.

Окрім цього, відповідно до висновків:

  • КП “Київський метрополітен” виконувало всі необхідні регламентні роботи з утримання та експлуатації перегінного тунелю.
  • Зупинка руху поїздів цією ділянкою була своєчасною. Це дало змогу розпочати встановлення причин виникнення аварійної ситуації із залученням відповідних фахівців, а також відновлювальні роботи.

Це попередні висновки, адже експертне дослідження триває.

Нагадаємо, Київ планує наприкінці лютого придбати 50 наскрізних вагонів для столичного метро, чого вистачить на 10 поїздів, зазначив начальник Київського метрополітену Віктор Брагінський.

На Сумщині у Конотопі зробили безоплатним проїзд у трамваях. Рішення прийняв виконавчий комітет Конотопської міської ради.

Варшава передасть Конотопу в межах гуманітарної допомоги вживані трамваї Konstal 105На, що більше не експлуатуються в польській столиці. Для роботи в українському місті вагони необхідно буде переобладнати під колію 1520 мм.

Наприкінці 2022 року Чернігівська область отримала конструкції трьох мостів від французької гуманітарної місії. Їх встановлять замість зруйнованих внаслідок бойових дій, передає МІУ.

Зернотрейдер UGTC Trade (ТОВ “УЗТК Трейд”, Полтава) в межах будівництва залізничного термінала для перевантаження зернових вантажів у селі Мостиська 2 Львівської області продуктивністю 100 тис. тонн/місяць розпочав монтаж силосів для зберігання зерна.

Новини за темою:  Заморозки та мінлива хмарність: яка погода чекає українців 8 травня

Вінниця отримала першу партію низькопідлогових тролейбусів Solaris Trollino 12, повідомив мер міста Сергій Моргунов.

Контейнерний термінал “Вікінг Альянс”, який наприкінці 2022 року розпочав роботу в порту Рені, обробив вже близько 1,5 тис. контейнерів. Про це в колонці на порталі ЦТС повідомив керівник транспортно-логістичної компанії NG Shipping Георгій Чернявський.

Литовське місто Клайпеда отримало нагороду Green Transportation Award від Міністерства транспорту країни за проривну ініціативу щодо запуску перших регулярних річкових пасажирських маршрутів. Річкою Дане у Клайпеді регулярно курсуватиме електробус-катамаран для пасажирських перевезень.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також