Новини / Елеватори     17 серпня 2022 20:03

На залізничному терміналі Львівщини почали монтувати зернові силоси

Паралельно з тим йде навчання нової команди професіоналів, яка працюватиме на терміналі

Зернотрейдер UGTC Trade (ТОВ “УЗТК Трейд”, Полтава) в межах будівництва залізничного термінала для перевантаження зернових вантажів у селі Мостиська 2 Львівської області продуктивністю 100 тис. тонн/місяць розпочав монтаж силосів для зберігання зерна. Про це пише ЦТС.

“Цього тижня ми виконали велику частину будівельних робіт і приступили до будівництва зернових бочок та модернізації важливих бізнес-процесів, як прийом, відвантаження та сушіння зерна. Паралельно з тим йде навчання нової команди професіоналів, яка працюватиме на терміналі. Велику частину часу приділяємо саме робітничим бізнес-процесам, адже вони лежать в основі безперебійної роботи нового об’єкта”, – повідомив зернотрейдер.

Читайте також: Чому інвестувати в елеватори – це вигідно: 3 головні переваги

На сайті зернотрейдера зазначено, що з 2019 року ТОВ “УЗТК Трейд” займається оптовою торгівлею зерновими, олійними та бобовими культурами. UGTC Trade володіє п’ятьма перевалочними терміналами в Україні, при цьому три з них було збудовано за останні півроку.

Нагадаємо, співзасновник ГК Alebor Group Олексій Кустов висловив свої міркування щодо подальшої долі зерна в Україні. Він зазначив, що в Україні існує проблема недостатньої кількості місткостей саме для довгострокового зберігання зерна. У керівництва Alebor Group є план будівництва термінала по перевалці зернових із широкої колії на вузьку, європейську. Для цього вже було придбано 15 га території.

Швейцарська судноплавна компанія MSC має намір запустити в Україні експортний контейнерний сервіс “залізниця-ріка” для українських вантажів у порту Південний.

В межах Ukraine Recovery Conference міністр інфраструктури України Олександр Кубраков на зустрічі з представниками іноземного бізнесу презентував ключові проєкти розвитку логістики в умовах війни.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також