Новини / Логістика     10 січня 2023 20:32

Вінниці спорядили першу партію польських енергоощадних низькопідлогових тролейбусів Solaris Trollino (фото)

Тролейбуси цієї моделі Solaris розраховані до 110 пасажирів. Вони низькопідлогові, комфортні для пасажирів та водія, у салоні є кондиціонер. Кузов виготовлений з високоміцної сталі, стійкої до корозії

Вінниця отримала першу партію низькопідлогових тролейбусів Solaris Trollino 12, повідомив мер міста Сергій Моргунов, пише ЦТС.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter

Вже маємо десять машин. Ще стільки ж очікуємо найближчим часом. Завдяки цим тролейбусам замінимо застарілі та енергозатратні ЗіУ-9 1980-х років випуску, – зазначив він.

Польські тролейбуси не нові, але у гарному технічному стані і для оновлення тролейбусного парку в нинішніх непростих умовах — оптимальний варіант за співвідношенням ціни та якості.

Тролейбуси цієї моделі Solaris розраховані до 110 пасажирів. Вони низькопідлогові, комфортні для пасажирів та водія, у салоні є кондиціонер. Кузов виготовлений з високоміцної сталі, стійкої до корозії.

Перед випуском на маршрут тролейбуси мають пройти сертифікацію та державну реєстрацію. Іх адаптують до українських стандартів: встановлять валідатори, бортові системи, пофарбують у традиційні кольори вінницького електротранспорту.

Паралельно у Польщі відбудуться стажування водіїв. Транспортне підприємство у Любліні, яке експлуатувало ці тролейбуси, також надасть програмне забезпечення та сервісну підтримку.

Після проведення усіх процедур польські тролейбуси розподілять на різні напрямки — залежно від пасажиропотоку.

Нагадаємо, литовське місто Клайпеда отримало нагороду Green Transportation Award від Міністерства транспорту країни за проривну ініціативу щодо запуску перших регулярних річкових пасажирських маршрутів. Річкою Дане у Клайпеді регулярно курсуватиме електробус-катамаран для пасажирських перевезень, повідомляє usm.

Уряди деяких країн Євросоюзу ведуть переговори про оренду гігантських плавучих електростанцій, щоб забезпечити більше джерел енергії та задовольнити попит взимку.

На заході Іспанії в регіоні Естремадура компанія Iberdrola SA, яка займається відновлюваними джерелами енергії, запустила найбільшу на сьогодні в Європі сонячну електростанцію.

Війна стимулює розвиток сонячної енергетики в Україні.

Раніше повідомлялось, Україна готується до збільшення експорту електрики в ЄС.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також