Новини    23 лютого 2023 21:01

У столичному метро з’являться наскрізні вагони: наприкінці лютого відбудеться аукціон

Після того, як буде обраний переможець аукціону, планується отримати техніку вже через рік, тобто в 2024 році.

Київ планує наприкінці лютого придбати 50 наскрізних вагонів для столичного метро, чого вистачить на 10 поїздів, зазначив начальник Київського метрополітену Віктор Брагінський, передає “Економічна правда”.

Наразі місто та Київський метрополітен проводять процедуру закупки вагонів коштом кредиту Європейського банку реконструкції та розвитку. Тепер має розпочатися другий етап процедури, і наприкінці лютого відбудеться аукціон.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter

Згідно з нашими технічними умовами, ми плануємо закупити саме наскрізні вагони. У світі вже мало хто використовує окремі вагони, а наскрізні більш просторі та можуть вмістити більше пасажирів. Ми плануємо отримати 50 наскрізних вагонів – відповідно буде 10 поїздів, – зазначив Брагінський.

Метрополітен також готує тендерну документацію на придбання нових вагонів в межах проєкту “Київський міський електротранспорт”, з якого планує отримати ще 50 наскрізних вагонів.

Після того, як буде обраний переможець аукціону, планується отримати техніку вже через рік, тобто в 2024 році.

Нагадаємо, на Сумщині у Конотопі зробили безоплатним проїзд у трамваях. Рішення прийняв виконавчий комітет Конотопської міської ради.

Варшава передасть Конотопу в межах гуманітарної допомоги вживані трамваї Konstal 105На, що більше не експлуатуються в польській столиці. Для роботи в українському місті вагони необхідно буде переобладнати під колію 1520 мм.

Наприкінці 2022 року Чернігівська область отримала конструкції трьох мостів від французької гуманітарної місії. Їх встановлять замість зруйнованих внаслідок бойових дій, передає МІУ.

Зернотрейдер UGTC Trade (ТОВ “УЗТК Трейд”, Полтава) в межах будівництва залізничного термінала для перевантаження зернових вантажів у селі Мостиська 2 Львівської області продуктивністю 100 тис. тонн/місяць розпочав монтаж силосів для зберігання зерна.

Вінниця отримала першу партію низькопідлогових тролейбусів Solaris Trollino 12, повідомив мер міста Сергій Моргунов.

Контейнерний термінал “Вікінг Альянс”, який наприкінці 2022 року розпочав роботу в порту Рені, обробив вже близько 1,5 тис. контейнерів. Про це в колонці на порталі ЦТС повідомив керівник транспортно-логістичної компанії NG Shipping Георгій Чернявський.

Литовське місто Клайпеда отримало нагороду Green Transportation Award від Міністерства транспорту країни за проривну ініціативу щодо запуску перших регулярних річкових пасажирських маршрутів. Річкою Дане у Клайпеді регулярно курсуватиме електробус-катамаран для пасажирських перевезень.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...