Новини    15 листопада 2022 15:15

У Європі офіційно схвалили якість української малини, лохини та чорниці


Генеральний директорат з питань безпечності харчових продуктів та охорони здоров’я DG SANTE Європейської комісії за сприяння фахівців Держпродспоживслужби в онлайн-форматі, з 1 по 11 червня минулого року, проінспектував систему державного контролю за виробництвом ягід в Україні.

Про це повідомила пресслужба Міністерства аграрної політики і продовольства.

“На сьогодні, після низки консультацій та виконання необхідних умов, українська сторона виконала всі рекомендації європейських партнерів”, – відзначили у відомстві.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

За результатами аудиту системи державного контролю за мікробіологічним забрудненням продуктів нетваринного походження, призначених для експорту до Європейського Союзу, а саме ягід лохини, малини та чорниці, що розпочався у 2021 році, Держпродспоживслужба успішно подолала останній етап перевірок та офіційно пройшла місію, що стало можливим завдяки злагодженій роботі багатьох фахівців та профільних асоціацій.

Читайте також: В Україні створили найбільше сортів черешні у світі: науковці прагнуть зробити ягоду дешевшою

Зі звітом щодо проведеного аудиту найближчим часом  можна буде ознайомитись на офіційному сайті Європейської комісії.

Нагадаємо, з початку повномасштабної війни в Україні деякі кооперативи перепрофілювалися: з вирощування ягід перейшли на овочі. Саме так вони хочуть допомогти країні вистояти та забезпечити населення продовольством.

Після повномасштабного вторгнення Росії до України на європейському ринку заморожених ягід та фруктів спостерігається зменшення попиту на ягоди більш дорогого сегмента та збільшення попиту на нішеві ягоди і фрукти.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...