Новини    30 березня 2023 17:46

У ФДМУ підготували ще один спиртзавод до приватизації

Підприємство не виробляє продукції з 2011 року та збиткує. Сума його боргів — 15,29 млн грн.

14 квітня Фонд держмайна України має намір провести аукціон з приватизації Ганнопільського спиртового заводу на Хмельниччині. Про це повідомляє пресслужба ФДМУ. Об’єкт включає 62 будівлі та споруди загальною площею 10208,2 м².

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Стартова ціна — 3,8 млн грн без ПДВ, а реєстраційний внесок для участи в аукціоні — 1,34 млн грн.

У відомстві зауважили, що актив розташований у селі зі зручною транспортною розв’язкою. У менш ніж 35 км пролягає автошлях Е40. Він простягається всією Україною та веде до українсько-польського кордону. Найближчі обласні центри — Рівне та Житомир.

Підприємство не виробляє продукції з 2011 року та збиткує. Сума його боргів — 15,29 млн грн.

Нагадаємо, Фонд державного майна України запланував на 11 квітня приватизаційний аукціон з продажу ПрАТ “Ізмаїльський виноробний завод”.

В планах Фонду держмайна на 2023 рік пошук приватних інвесторів для понад 28 спиртзаводів, які здатні випускати харчовий і технічний спирт, а також біоетанол. Також планується приватизувати п’ять комбінатів хлібопродуктів — Ніжинський, Новопокровський, Полтавський, Івано-Франківський та Неполоковецький.

У І кварталі 2023 року ФДМУ планує виставити на приватизаційні аукціони єдиний майновий комплекс (ЄМК) ДП “Крисківський спиртовий завод”, ЄМК ДП “Ніжинський комбінат хлібопродуктів” та ЄМК ДП “Попівський експериментальний завод”.

В Україні можуть зняти заборону на безоплатну приватизацію землі, але дозволять її не всім громадянам, а лише певному колу осіб. Йдеться про ВПО, а також про громадян, які втратили своє житло через війну.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...