Новини    16 травня 2023 18:12

У Cygnet завершили весняну посівну-2023

Посівна кампанія минула на досить високому рівні. Було дотримано всіх технічних норм та строків посіву

У Cygnet повідомили, що завершили посівну кампанію 2023 року. Про це пресслужба зазначила у Facebook.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Цьогоріч компанія засіяла 3 тис. га соняшнику, 16 тис. га кукурудзи, 1,7 тис. га сої. Також, у зв’язку з відновленням роботи цукрового заводу, 4 тис. га було виділено для посіву цукрових буряків. Тоді як ще восени було засіяно 2,5 тис. га озимої пшениці.

Посівна кампанія минула на досить високому рівні. Було дотримано всіх технічних норм та строків посіву. За 20 робочих днів ми засіяли все. Суттєвих труднощів не було, все організовано і оперативно. Цього року відтягнулись строки початку посіву, розпочали 22 квітня. Але вологості ґрунту достатньо, тому на кінцевий результат це не мало би дуже вплинути. Все має бути добре, — зазначив головний агроном Житомирського відділення Олександр Гапонюк.

Довідка. ГК Cygnet обробляє 29 тис. га землі в центральній частині України — Житомирській і Вінницькій областях.

Нагадаємо, минулого сезону завод Cygnet не працював через пов’язані з війною ризики. Частина обладнання була законсервована, що забезпечить надійну роботу в поточному сезоні.

У Козятині на елеваторі агрохолдингу Cygnet в 2022 році перейшли на альтернативні джерела енергії — встановили сушарки з теплогенераторами.

Цього року в Україні збільшилася кількість працюючих цукрових заводів порівняно з 2022-м. Через воєнні дії на території нашої країни минулого року були серйозні проблеми в Київській, Харківській, Житомирській, Чернігівській області. Вони не беруть участь у посівах та виробництві цукру. Сезон-2022 в Україні працюють 23 заводи, до яких нинішнього року приєднано ще шість підприємств.

В Україні триває посівна кампанія – 2023. Українські аграрії розпочали сівбу сої, зокрема 13 регіонів уже посіяли 18,8 тис. га.

Фахівці академії аграрних наук України виклали своє бачення проблем і перспектив посівної кампанії 2023 року.

Відсутність атмосферних опадів та поява теплих погожих днів створили сприятливі умови для проведення весняного посіву на Рівненщині.

На Вінниччині підприємства переглянули технологічні процеси вирощування культур щодо оптимізації та раціонального використання матеріально-технічних ресурсів. Нині очікується, що структура посівних площ у 2023 році зазнає певної трансформації.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...