Новини    02 травня 2023 13:22

Цукровий завод Cygnet поновить роботу в 2023 році (відео)


Минулого сезону завод Cygnet не працював через пов’язані з війною ризики. Частина обладнання була законсервована, що забезпечить надійну роботу в поточному сезоні.

Про це йдеться у повідомленні підприємства на сторінці у Facebook.

“У зв’язку з торішнім простоєм ремонтні роботи на заводі почалися раніше. В основному планується поточний ремонт. Цього року на заводі буде працювати 180 працівників. З’являться доступні вакансії, зокрема, підприємство запрошує на роботу електромонтерів, слюсарів-ремонтників та інших спеціалістів”, — розповів  головний інженер цукрового заводу ТОВ “Сігнет-Центр” Андрій Осипенко.

Зазначається, що цього року Cygnet відвела під посів буряку понад 4 тис. га. Погода відтермінувала старт посіву. Компанія очікує цьогоріч отримати урожайність цукрового буряку на рівні 55 ц/га, тобто валовий збір 220 тис. т.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Довідка. ГК Cygnet обробляє 29 тис. га землі в центральній частині України — Житомирській і Вінницькій областях.

У Козятині на елеваторі агрохолдингу Cygnet в 2022 році перейшли на альтернативні джерела енергії — встановили сушарки з теплогенераторами.

Цього року в Україні збільшилася кількість працюючих цукрових заводів порівняно з 2022-м. Через воєнні дії на території нашої країни минулого року були серйозні проблеми в Київській, Харківській, Житомирській, Чернігівській області. Вони не беруть участь у посівах та виробництві цукру. Сезон-2022 в Україні працюють 23 заводи, до яких нинішнього року приєднано ще шість підприємств.

Валерія Пепеля

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...