Новини    03 жовтня 2023 16:19

У Брюсселі розпочав роботу європейський офіс українського агробізнесу

Діяльність офісу здійснюватиметься у партнерстві між УКАБ та відомою міжнародною компанією у сфері європейського регулювання і адвокації KREAB

Український аграрний бізнес започатковує свою постійну присутність при інституціях ЄС у Брюсселі. Сьогодні, 2 жовтня, в столиці Європейського Союзу розпочинає роботу європейський офіс асоціації “Український клуб аграрного бізнесу”, провідного об’єднання українських агрокомпаній. Очолить офіс колишній український дипломат, досвідчений експерт з питань європейського торговельного регулювання і політики Назар Бобицький, повідомляє пресслужба УКАБ.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Основними завданнями європейського офісу УКАБ вбачає консультативну підтримку українських агровиробників у підготовці України до майбутніх передвступних переговорів щодо членства в ЄС та пов’язаних з цим зобов’язань з адаптації європейського законодавства в аграрній сфері, пошук взаємовигідних рішень у врегулюванні проблемних питань аграрної торгівлі між Україною та ЄС, налагодження конструктивного діалогу від імені українського агробізнесу з інституціями ЄС, державами-членами та європейськими діловими асоціаціями. Європейський офіс УКАБ також сприятиме узгодженій публічній комунікації українського агробізнесу з європейськими стейкхолдерами.

Діяльність офісу здійснюватиметься у партнерстві між УКАБ та відомою міжнародною компанією у сфері європейського регулювання і адвокації KREAB.

Коментуючи відкриття європейського офісу УКАБ в Брюсселі, генеральний директор УКАБ Олег Хоменко зазначив, що присутність українського бізнесу в столиці ЄС дуже давно стояла на порядку денному, а сьогодні потреба в такій присутності більш ніж очевидна.

Український агробізнес твердо переконаний – майбутнє України, її економіки, аграрного сектору тісно пов’язане з поверненням нашої держави до європейської сім’ї. Ми докладатимемо всіх зусиль для налагодження відкритого, конструктивного діалогу з нашими європейськими партнерами.

Нагадаємо, 15 вересня президія асоціації “Український клуб аграрного бізнесу” шляхом голосування підтримала призначення Олега Хоменка на посаду генерального директора УКАБ, який має змінити на цій позиції Романа Сластьона з 1 жовтня 2023 року.

Асоціація “Український клуб аграрного бізнесу” звернулася до Президента України Володимира Зеленського та представників профільних державних органів з проханням посприяти скасуванню Наказу №19 від 18.08.2023 року “Про деякі питання фінансової дисципліни в умовах правового режиму воєнного стану”, оскільки він ставить під загрозу один з логістичних маршрутів експорту української агропродукції.

Раніше УКАБ виступила із заявою про те, що у Європі шириться дезінформація на користь заборони українського імпорту.

Також Асоціація “Український клуб аграрного бізнесу” закликала не скасовувати податкові пільги у період воєнного стану.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...