Новини    18 вересня 2023 17:42

В УКАБ призначили нового генерального директора

Олег Хоменко має успішний досвід управлінської роботи на керівних посадах у аграрних компаніях, досвід реалізації проєктів у державному секторі та взаємодії з органами державної влади

15 вересня президія асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» шляхом голосування підтримала призначення Олега Хоменка на посаду генерального директора УКАБ, який має змінити на цій позиції Романа Сластьона з 1 жовтня 2023 року, інформує пресслужба асоціації.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Олег Хоменко має успішний досвід управлінської роботи на керівних посадах у аграрних компаніях, досвід реалізації проєктів у державному секторі та взаємодії з органами державної влади. Зокрема, Олег Хоменко працював у Верховній Раді України, Мінагрополітики, очолював низку регіональних підприємств ІМК та донедавна був керівником на одному з підприємств МХП. Експерт є магістром з фінансів та має ступінь кандидата економічних наук, — зазначили у повідомленні.

В УКАБ упевнені, що глибока експертиза, розуміння реального аграрного бізнесу, лідерські якості й аналітичні здібності допоможуть Олегу Хоменку розвивати асоціацію, підтримувати її членів якісними продуктами та послугами й сприяти подальшому розвитку агробізнесу в Україні.

Зазначається, що попередній генеральний директор УКАБ Роман Сластьон завершує 4-річний термін на цій посаді та переходить на посаду керівника бізнесу в Україні ICL growing solutions.

ICL Group — це міжнародний концерн, який спеціалізується на забезпеченні інноваційних рішень живлення рослин для сталого сільського господарства, індустріальних матеріалів, сталої енергетики та індустрії охорони здоров’я і особистого догляду.

Нагадаємо,

Асоціація “Український клуб аграрного бізнесу” звернулася до Президента України Володимира Зеленського та представників профільних державних органів з проханням посприяти скасуванню Наказу №19 від 18.08.2023 року “Про деякі питання фінансової дисципліни в умовах правового режиму воєнного стану”, оскільки він ставить під загрозу один з логістичних маршрутів експорту української агропродукції.

Раніше УКАБ виступила із заявою про те, що у Європі шириться дезінформація на користь заборони українського імпорту.

Також Асоціація “Український клуб аграрного бізнесу” закликала не скасовувати податкові пільги у період воєнного стану.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...