Новини / Ринок землі     27 лютого 2020 11:24

Третя спроба: Савченко вимагає земельну ділянку в Київській області

Народний депутат України Надія Савченко домагається, аби їй виділили земельну ділянку сільськогосподарського призначення. Під час третьої спроби зібрала охочих отримати землю на Київщині й подає колективні заявки.

Про це розповідає канал 112.

Надія Савченко йде по землю на Київщині – не сама, а з компанією.

Народний депутат України VIII скликання Надія Савченко повідомила журналістам, що втретє подає документи, аби отримати земельну ділянку сільськогосподарського призначення на території Київської області.

“Це третя спроба подати документи на земельну ділянку, а саме сільськогосподарського призначення для ведення приватного сільського господарства. І це третя спроба, щоб українці не думали, що нам в нашому житті дається щось дуже легко”, – сказала нардеп на телекамеру.

Читайте: Опозиціонери влаштували шоу, але ринок землі відкриють швидко – Милованов

Надія Савченко втретє прийшла у супроводі кількох чоловіків. Пояснила, що це ініціативна група з охочих так само отримати землю на Київщині. Тож “ми ініціативною групою вирішили подаватися вже не поодинці, а подаватися дійсно колективом, громадськість для того, щоб показати українцям, як пройти цей шлях”, – пояснила нардеп.

Вона запевняє: кожна людина може подавати безліч заяв на отримання землі, але обрати врешті-решт доведеться одну ділянку.

Стосовно перших двох заяв, то Надія Савченко пояснила, що її звернення ще розглядаються.

“Перший раз я подавалася до Київського обласного Держгеокадастру на отримання земельної ділянки в Київській області. Документи розглядаються, будуть розглядатися місяць”, – сказала нардеп.

Landlord раніше повідомляв, що народний депутат України Олександр Качний із опозиції звинуватив голову аграрного комітету ВР Миколу Сольського в конфлікті інтересів через 51 тис. га землі.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також