Новини / Ринок землі     07 лютого 2020 10:51

Опозиціонери влаштували шоу, але ринок землі відкриють швидко – Милованов

Міністр розвитку економіки та сільського господарства Тимофій Милованов вважає, що є шанси проголосувати законопроєкт про ринок землі 7 лютого. Проте розгляд може зайняти й кілька днів – доки противники земельної реформи не втомляться влаштовувати шоу.

Таку думку Тимофій Милованов висловив в ефірі 24 каналу.

«Це може зайняти кілька днів, але парламент працюватиме. Я думаю, що не потрібно нічим перейматися, усе буде добре. Сьогодні було трохи телебачення, таке шоу для всіх. Вони показали свою позицію. Думаю, що на третій день усі стомляться і все буде добре», – сказав Тимофій Милованов 6 лютого по завершенні першого парламентського дня, коли розглядали законопроєкт про ринок землі.

У перший парламентський день депутати витратили багато часу на суперечки та штурханину. Так, представники фракції ОПЗЖ блокували трибуну, а представники «Батьківщини» штовхалися з нардепами «Слуги народу», при цьому Юлія Тимошенко розбила мікрофон спікера Дмитра Разумкова та порізала собі палець. Розгляд земельного питання в Раді продовжиться сьогодні – об 11.30 після години запитань до уряду.

Читайте: Хто отримає землю – Тимофій Милованов

Кажучи про фінальну версію законопроєкту, Тимофій Милованов, розповів про гальмівний фактор ціни на землю, який у ньому закладений. Так, після першого читання було подано понад 4 тисячі правок.  Зокрема, внесена правка про заборону купувати українську землю іноземцям. Як наслідок – ціна не буде повністю ринкова, від цього страждатимуть продавці, але виграватимуть середні та маленькі фермери.

Як зазначив Тимофій Милованов, ціну на землю важко прогнозувати, але вона буде нижчою (ніж могла би бути за умови вільного ринку без заборони для іноземців).

Як повідомляв раніше Landlord, на кінець першого парламентського дня ВР встигла розглянути 184 правки, одну підтримала.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також