Новини / Ринок землі     26 грудня 2019 11:50

Скандал в аграрному комітеті: Сольського звинувачують у конфлікті інтересів

Микола Сольський не має права керувати аграрним комітетом Верховної Ради, стверджує нардеп від опозиції Олександр Качний.

Про це повідомляє ZiK.

Скандал в аграрному комітеті спалахнув із новою силою. Голову Комітету парламенту з питань аграрної та земельної політики Миколу Сольського звинувачують у конфлікті інтересів.

“Він не має права не те що керувати комітетом, а брати участь в голосуваннях в цьому комітеті”, – заявив народний депутат України Олександр Качний, представник фракції “Опозиційна платформа – За життя” під час інформаційно-аналітичного проєкту «Чудова четвірка» на телеканалі ZiK.

Олександр Качний тверджує: конфлікт інтересів у Миколи Сольського через те, що він є засновником компанії «Наташа-Агро», що користується 51 тис га землі.

 

“Ми надали всі документи, які підтверджують, що в його декларації вказується три платежі від дивідендів, отриманих від аграрної компанії, засновником якої він є. Вона називається Наташа-Агро, за якою закріплені 51 тисяча гектарів землі.

І він не має права не те що керувати комітетом, а брати участь у голосуванні в цьому комітеті, аргументував свою позицію стосовно конфлікту інтересів Миколи Сольського нардеп.  

Читайте: Депутати чи народ: КСУ скаже, кому вирішувати земельне питання

Олександр Качний також додав, що представники опозиційної фракції Верховної Ради звернулись в НАБУ й вважають: «правоохоронна система повинна дати оцінку всьому тому, що відбувається в аграрному комітеті».

Олександр Качний  повідомив також під час ток-шоу, що «керівництвом партії “Слуга народу” було поставлене завдання проголосувати будь-якою ціною закон про ринок землі у другому читанні до кінця цього року».

“Вони хотіли продовжити сесійний тиждень до 26, 27 числа і зробити голосування якраз в четвер-п’ятницю. Але ви пам’ятаєте жорстку позицію нашої фракції “Опозиційна платформа – За життя” і фракції “Батьківщина”. Ми практично не дали їм можливості провести агарний комітет з порушеннями закону про регламент і без розгляду поправок. Ви знаєте, що раптом із 4700 правок зникло більше 2 тисяч. І тут ми зразу ж подали заяву в ДБР про те, що потрібно розслідувати ці питання”, – зазначив Олександр Качний.

Landlord раніше розповідав подробиці штовханини між нардепом із фракції ОПЗЖ Іллею Кивою та нардепом від «Слуги народу» Андрієм Мотовиловцем  під час засідання аграрного комітету.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також