Новини / Ринок землі     26 грудня 2019 11:50

Скандал в аграрному комітеті: Сольського звинувачують у конфлікті інтересів

Микола Сольський не має права керувати аграрним комітетом Верховної Ради, стверджує нардеп від опозиції Олександр Качний.

Про це повідомляє ZiK.

Скандал в аграрному комітеті спалахнув із новою силою. Голову Комітету парламенту з питань аграрної та земельної політики Миколу Сольського звинувачують у конфлікті інтересів.

“Він не має права не те що керувати комітетом, а брати участь в голосуваннях в цьому комітеті”, – заявив народний депутат України Олександр Качний, представник фракції “Опозиційна платформа – За життя” під час інформаційно-аналітичного проєкту «Чудова четвірка» на телеканалі ZiK.

Олександр Качний тверджує: конфлікт інтересів у Миколи Сольського через те, що він є засновником компанії «Наташа-Агро», що користується 51 тис га землі.

 

“Ми надали всі документи, які підтверджують, що в його декларації вказується три платежі від дивідендів, отриманих від аграрної компанії, засновником якої він є. Вона називається Наташа-Агро, за якою закріплені 51 тисяча гектарів землі.

І він не має права не те що керувати комітетом, а брати участь у голосуванні в цьому комітеті, аргументував свою позицію стосовно конфлікту інтересів Миколи Сольського нардеп.  

Читайте: Депутати чи народ: КСУ скаже, кому вирішувати земельне питання

Олександр Качний також додав, що представники опозиційної фракції Верховної Ради звернулись в НАБУ й вважають: «правоохоронна система повинна дати оцінку всьому тому, що відбувається в аграрному комітеті».

Олександр Качний  повідомив також під час ток-шоу, що «керівництвом партії “Слуга народу” було поставлене завдання проголосувати будь-якою ціною закон про ринок землі у другому читанні до кінця цього року».

“Вони хотіли продовжити сесійний тиждень до 26, 27 числа і зробити голосування якраз в четвер-п’ятницю. Але ви пам’ятаєте жорстку позицію нашої фракції “Опозиційна платформа – За життя” і фракції “Батьківщина”. Ми практично не дали їм можливості провести агарний комітет з порушеннями закону про регламент і без розгляду поправок. Ви знаєте, що раптом із 4700 правок зникло більше 2 тисяч. І тут ми зразу ж подали заяву в ДБР про те, що потрібно розслідувати ці питання”, – зазначив Олександр Качний.

Landlord раніше розповідав подробиці штовханини між нардепом із фракції ОПЗЖ Іллею Кивою та нардепом від «Слуги народу» Андрієм Мотовиловцем  під час засідання аграрного комітету.

Читайте також