Новини / Техніка     15 серпня 2023 13:22

Тестуватимуть вже восени: NEXAT розробляє новий культиватор


Компанія NEXAT почала розробку нового агрегата — культиватора.

Про це в ексклюзивному коментарі Traktorist.ua повідомив директор “Нексат Україна” Юрій Мрук.

За його словами, вже готові креслення майбутнього агрегата, до реалізації розробки приступлять найближчим часом.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter

“Я поспілкувався з німецькими колегами і сказав їм, що в арсеналі техніки NEXAT має обов’язково бути культиватор, бо клієнти хочуть його мати. Судячи з креслень, то рама майбутнього агрегата буде наша, а робочі органи — куплені на вільному ринку, або підключимо якогось партнера. Якщо все буде добре, то цієї осені будемо тестувати новий агрегат”, — розповів Юрій Мрук.

Читайте також: Як обрати мінітрактор для сільськогосподарської діяльності

Довідка: перший серійний системний трактор NEXAT на колесах в Україну доставили в квітні 2023 року. Це перша серійна машина на колесах, яка є в Україні і придбало її агропідприємство “Кищенці”. Ця машина має технічні параметри точно такі, як і гусеничні системні трактори — все беззмінно, але вона на колесах. Системний трактор заїхав в Україну з бункером, до якого приєднуються сівалки й всі інші агрегати. Без бункера системний трактор NEXAT не зможе працювати на полі під час сівби.

Нагадаємо, агрокомпанія “Кищенці” на Черкащині, вперше в Україні розпочала збір ранніх зернових серійним колісним системним трактором NEXAT, який оснащений системою NexCo.

Агрокомпанія “Кищенці” з Черкаської області вперше в Україні посіяла кукурудзу серійним колісним системним трактором NEXAT.

Валерія Пепеля

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також