УУБ розширила функціонал земельних ботів

Найбільшу кількість учасників до земельних аукціонів цього року підготували на майданчику “Української універсальної біржі”. Для зручного пошуку необхідної ділянки компанія створила спеціальний Земельний бот у Telegram. Він дозволяє знайти потрібну ділянку за заданими параметрами. Аналогічний Земельний бот працює і у Viber.
Про це Latifundist.com розповіли в компанії.
“Тисячі підписників уже не витрачають дорогоцінний час на пошук необхідної ділянки. Це все за них робить бот. Вони підписалися у мобільному додатку, яким частіше користуються та обрали необхідні параметри: оренда чи купівля, регіон, площа ділянки, тип власності, або й кадастровий номер ділянки чи за номером ЄДРПОУ замовника. Земельний бот присилає повідомлення на мобільний відразу, як тільки лот із заданими параметрами з’являється у системі електронних торгів”, — розповідають в УУБ.
Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter
Для більшої зручності користувачів розширили і послуги цих додатків. Вони можуть не лише моніторити земельні лоти, а й мають інші розділи:
- FAQ — відповіді на найпоширеніші запитання щодо участі в електронних аукціонах,
- тарифи для участі у торгах на Прозорро.Продажі,
- можна залишати відгуки та пропозиції,
- відеоінструкція, як працювати з ботом.
Загалом на майданчику УУБ до земельних аукціонів підготували понад 600 пропозицій учасників. Найбільша кількість користувачів зі Львівської, Київської та Одеської областей.
Нагадаємо, у лютому 2023 року Українська універсальна біржа презентувала безкоштовний чат-бот AgroMarketUUB. AgroMarketUUB – це персональний помічник для всіх, хто працює на аграрному ринку. В агроботі є ціни на ринку в регіонах, заявки на купівлю та продаж, цінова та ринкова аналітика, а далі – ще багато цікавого та корисного.
Українська компанія AmoHive створила невелику 3D-модель вулика, яка відстежує його активність (за допомогою електронних ваг, датчиків температури, GPS та сонячної панелі, що живить електроніку) та відправляє інформацію на сервер. Цей додаток назвали “Пасіка у смартфоні”.
Компанія Precision Planting представила новий мобільний застосунок Panorama для польових даних.
Вінницьке підприємство учасник агрокластера “АгроВін” розробило технологію дистанційного пошуку мін на полях за допомогою сільськогосподарської техніки.
Валерія Пепеля