Новини / Рослинництво     10 липня 2019 11:57

Стійкість фермерів до змін клімату: ФАО розпочинає масштабний проект у Пакистані вартістю $47 млн

Вода стає все дефіцитнішим ресурсом для фермерів Пакистану, що ставить під загрозу загальну продовольчу безпеку в країні. Новий проект ФАО  допоможе змінити ситуацію з високою уразливістю місцевих сільгоспвиробників до змін клімату і принесе прямі вигоди близько 1,3 млн сільських жителів.

Про це повідомляє на своєму сайті ФАО.

У басейні річки Інд у сільському господарстві задіяно близько 26% робочої сили Пакистану і виробляється більше 90% сільгосппродукції країни. Однак останніми роками від посухи і повеней постраждали мільйони людей. Такі екстремальні погодні явища можуть стати в Пакистані частішими і серйознішими в результаті зміни клімату.

Оскільки температура все підвищується, а характер опадів продовжує змінюватися, фермери все гостріше відчуватимуть нестачу води, що загрожує продовольчій безпеці і засобам до існування населення Пакистану.

Читайте: На Алясці +32°С! Швейцарські кліматологи знайшли спосіб, як затримати глобальне потепління

Проект ФАО спрямований на перетворення басейну річки Інд у Пакистані на більш стійкий до змін клімату. Вартість проекту становить понад $47 млн, із яких $35 млн виділив Фонд зеленого клімату (ФЗК), а $12,7 млн – уряди провінцій Пенджабу і Сінд.

Суть проекту полягає в об’єднанні даних, інформації та знань за допомогою використання технологій.

Цю інформацію поширюватимуть серед органів управління в галузі сільського господарства і, в кінцевому рахунку, серед фермерів. Отримані знання разом з поліпшеним доступом до кредитів дозволять фермерам освоїти перевірені передові методи, такі як стійке до клімату сільське господарство і управління водними ресурсами на фермах.

Фермери працюють на рисових полях у пакистанському басейні річки Інд (ФАО).

Великі міжнародні фінансові інститути, зокрема Світовий банк, уже виявили зацікавленість до інвестування в системи і потужності, підтримувані проектом, в інших районах і провінціях.

Landlord раніше повідомляв про те, що кожен третій у країнах Близького Сходу вважається бідним через нестачу води.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також