Новини    21 листопада 2022 16:37

США підтримують ініціативу Grain from Ukraine та нададуть фінансову підтримку для її реалізації –  Сольський

США продовжують допомагати Україні, постачати зерно країнам, яким воно необхідне

Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Сольський провів зустріч з Міністром сільського господарства Сполучених Штатів Америки Томасом Джеймсом Вілсаком. Під час перемовин сторони обговорили важливість ініціативи Grain from Ukraine та можливості її реалізації.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Американський міністр зазначив, що США продовжують допомагати Україні, постачати зерно країнам, яким воно необхідне.

Він розповів, що США підтримують ініціативу Grain from Ukraine і виділяють на її реалізацію близько $20 мільйонів. За його словами, кошти будуть надані через Агентство США з міжнародного розвитку USAID, яке спрямує фінансову підтримку через Всесвітню продовольчу програму ООН.

Сольський подякував американській стороні за оперативність у наданні підтримки та зауважив, що Україна високо цінує всю надану допомогу.

“Ми розуміємо, що ті результати, які ми маємо – це спільні зусилля усіх партнерів, зокрема США”, – акцентував він.

сша підтримують ініціативу grain from ukraine та нададуть фінансову підтримку для її реалізації, - микола сольський за результатами зустрічі з томасом джеймсом вілсаком

Довідка. Гуманітарна програма Grain from Ukraine буде реалізована в партнерстві з World Food Program. Суть програми полягає в прямій закупівлі країнами-учасниками проєкту агропродукції в українських виробників та передачі її країнам, що перебувають на межі голоду.

Нагадаємо, у 2022 році українські аграрії сіють на 20-30% менше озимих культур у порівнянні з минулим роком.

Міністерство аграрної політики та продовольства України прогнозувало, що цієї осені українські сільгосптоваровиробники скоротять посівні площі зернових майже на третину проти показників минулого року. 

За прогнозами найменший врожай у 2022 році українські фермери отримають з пшениці, соняшнику та ячменю, оскільки значна частина вирощування цих культур знаходиться безпосередньо у регіонах, що страждають від окупації та бойових дій.

Також раніше в НААН розповіли, як фермерам проводити посівну в умовах війни.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...