Новини / Інвестиції     30 серпня 2023 13:22

Соки “Гадз” розливатимуть в упаковки “дой-пак”


Фермерське Господарство “Гадз” разом із компанією Gualapack Ukraine встановлюють обладнання для розливу продукції в пакети “дой-пак”.

Про це йдеться у повідомленні компанії.

“Нова лінія розливу Gualapack дає можливість спробувати знайомі соки, соки-смузі та пюре ТМ Garden Gadz в форматі “дой-пак”. Можливий об’єм упаковки від 70 мл до 1500 мл включно”, — розповіли в компанії.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Зазначається, що господарство впровадило інноваційні технології розливу та систему пастеризації для готової упаковки з турботою про споживача і навколишнє середовище.

Продукція з’явиться у продажу з вересня, уточнили в компанії.

Нагадаємо, виробникам морозива, соків та готових страв нададуть по 4 тис. євро грантових коштів. Гранти надаватимуться задля підтримки відновлення підприємницької діяльності на територіях України, що найбільше постраждали від бойових дій та були окуповані, а також щоб посилити стійкість мікробізнесу в інших регіонах України в умовах війни, що триває.

Читайте також: Вимоги до складу соків повинні бути приведені у відповідність до європейських норм — Висоцький

Світу загрожує дефіцит апельсинового соку. Німецькі виробники б’ють на сполох: такої складної ситуації не було протягом 50 років.

Міністерство аграрної політики та продовольства України розробило проєкт наказу “Про затвердження Вимог до фруктових соків та деяких подібних харчових продуктів”.

Валерія Пепеля

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також