Новини    25 липня 2023 19:33

Вимоги до складу соків повинні бути приведені у відповідність до європейських норм — Висоцький

Зокрема, пропонується затвердити вимоги щодо термінології, якісних характеристик, маркування, етикетування фруктових соків, щоб споживач отримав повну інформацію про склад і якість продукту

Вимоги до фруктових соків і деяких подібних харчових продуктів та зміни до відповідного проєкту наказу, зокрема щодо вмісту природного цукру,  розглянули на засіданні робочої групи під головуванням першого заступника міністра агрополітики Тараса Висоцького. У засіданні взяли участь представники державного сектору та бізнесу.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Зауважується, що в ЄС ініціюють виробництво соків зі зменшенням вмісту природного цукру. Відповідна директива розробляється Єврокомісією.

За словами Висоцького, основна мета вимог до соків — гармонізація законодавства України із законодавством Європейського Союзу. Це одна з вимог Плану заходів з виконання Угоди про асоціацію.

Зокрема, пропонується затвердити вимоги щодо термінології, якісних характеристик, маркування, етикетування фруктових соків, щоб споживач отримав повну інформацію про склад і якість продукту.

Стосовно зменшення цукру в соках українського виробництва, то, зауважив Висоцький, зміни необхідно вносити після ухвалення директиви Єврокомісією.

Нагадаємо, світу загрожує дефіцит апельсинового соку. Німецькі виробники б’ють на сполох: такої складної ситуації не було протягом 50 років.

Найбільшими виробниками апельсинів у ЄС названо Іспанію (на її частку припадає 54 % загального обсягу), Італію (25 %) та Грецію (16 %). Найзначнішим європейським експортером помаранчів також є Іспанія.

Міністерство аграрної політики та продовольства України розробило проєкт наказу “Про затвердження Вимог до фруктових соків та деяких подібних харчових продуктів”.

У Житомирській області компанія Alte Foods побудувала та ввела в експлуатацію високотехнологічний завод із заморожування ягід та фруктів.

У Дніпрі фахівці НААН вирощують банани, авокадо, інжир та монстеру. Останнє – це дійсно свого роду делікатес, на смак схожий на ананас. Все це можна побачити в музеї в Інституту зернових культур Національної академії аграрних наук України.

У ТОВ “Колос”, що на Одещині має 61 га садів, планують будувати переробний цех для кісточкових та зерняткових.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...